yüksek voltaj

arkadaşlar ben yokken takım çantamdan malzemelerımı alıyorlar kılıtloyorum ama bazen unutuyurm ... şimdi ben o kilite bi kablo taksam ona da elektrık wersem. kilite dokunan titretse olmaz mı çakmaklarda basınca çarpıyorya onn gibi olsn... nasıl yaarız

Bazen bende düşünüyorum
Usta hayvan çitleri elektrikli bence işe yarar :D

bi şey de yok yau bi kontrol kalemi arkadaş yau :):): bilirsiniz kontrol kalemini eline alıp ta prize sokup elektrık war mı yok mu dıye bakan kndını elektrıkcı zannedıyr. işte . bakalım . eyww..:)

çantayı uygun yerden delip uzun kancalı asma kilit takın...

özür dilerim tam okumamışım :D

sakın denemeyin...

Bahtiyar ustam yaşınız genç.Allah ömür verirse hayatta acı tatlı çok şey görürsünüz (acı şeyleri hiç kimsenin görmesini istemem ama bu hayat imtihan dünyası !) öyle her olumsuzluk ta aklınıza böyle çözümler gelmese iyi olur :) her ne kadar şaka da yapsanız "her şakanın altında bir gerçek yatar" derler sakın haa...

Hırsızları önlemek için kapıya verilen elektrik hırsıza zarar verirse ev sahibi suçlu olur. Böyle bir şey denemeye kalkmayın. Direk kodese atarlar.

Bir sene kadar beyazeşya sektöründe tecrübem oldu. En iyi çözüm patron tüm elemanların takım çantalarını ve gerekli tüm aletlerini alıp zimmetleyecek. Her hafta sonu da kontrol malzemesi eksik olanın eksiği tamamlanıp maaşından kesilecek. En iyi çözüm bu, bu yöntemle hiç sorun yaşamamıştık tavsiye ederim. Elemanların hepsinde aniden sorumluluk bilinci oluşuveriyor :D

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri