Tunçmatik UPS - KGK Arızası (Tecrübelilerden Yardım Talebi)

Yiğit akü de iyi bir markadır, umarım ilk orijinal aküsündeki gibi sizi fazla üzmeyecektir. Netten online satın almamanız daha iyisi olur, akünün orijinal ağırlığını elde hissederek satın almak bence daha isabetli olur. TTech konusunda çok haklı olabilirsiniz, benim 5 yıl önce satın aldıklarım fason üretimli olmayıp gerçek kalitedeki akülermiş demek ki, çok, büyük ihtimalle. Kolay gelsin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Netten online satın almamanız daha iyisi olur, akünün orijinal ağırlığını elde hissederek satın almak bence daha isabetli olur.

Çok haklısınız. Corona olmasaydı Karaköy, Sirkeci vs... gezip tarardım. Ama şu an bırakın öyle kalabalık yerleri gezmeyi, evden çıkmaya çekiniyoruz...

(Açıklamasında ürünün ağırlığı yazıyor ve 2,15 kg olarak belirtilmiş. Teslim alınca tartacağım.)

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri