yüksek voltaj

arkadaşlar ben yokken takım çantamdan malzemelerımı alıyorlar kılıtloyorum ama bazen unutuyurm ... şimdi ben o kilite bi kablo taksam ona da elektrık wersem. kilite dokunan titretse olmaz mı çakmaklarda basınca çarpıyorya onn gibi olsn... nasıl yaarız

Ya adam kalp hastası ise ??
Vaz geç, ıkna yolu ıle arkadaslarınla görüş, aldıkları malzememnın yerıne konmasını sagla. İşlwetmelerde ve askerde, birbirleirinin malzemesini almak önüne gecılemıyen bir alışkanlıkdır.

sakın deneme birin yaralanmasına ve en önemlısi ölmesine yok acabılırsın karşındaki bi insan ; degermi bi pense veya tornavıdaya

arkadaşlar ben yokken takım çantamdan malzemelerımı alıyorlar kılıtloyorum ama bazen unutuyurm ... şimdi ben o kilite bi kablo taksam ona da elektrık wersem. kilite dokunan titretse olmaz mı çakmaklarda basınca çarpıyorya onn gibi olsn... nasıl yaarız
bahtiyar usta öncelikle bu fikrinden vazgeç şaka yaptım de
kusura bakma ama bu konunun otomatik kumandayla ne alakası var. köyden dünmü geldin :D

:) yau arkadaşlar . bi adamın eline çakmağı veryorsunuz basınca az bişey titretiyor sadece bunda ne war

- - - Updated - - -

tamam şaka yaptım :):)

Soru: Elimde küçük bir bıçak var, düşmanımı öldürmeden ders vermek, korkutmak istiyorum..Bıçağı hangi bölgesine saplarsam ölmez?

demekten bir farkı yok bunun

bahtiyar usta öncelikle bu fikrinden vazgeç şaka yaptım de
kusura bakma ama bu konunun otomatik kumandayla ne alakası var. köyden dünmü geldin :D

"Köyden yarın mı geldin" olacak sanırım.
Takım çantana kapalı devre kamera sistemi kur ve alarm tak.

Bir suç işlenildiğinde velev ki mağdur biz olalım şayet suçluyu cezalandırırsak kendimizi ceza veren merci konumuna koymuş oluruz. Malumunuz üzere ceza mercisi bellidir. Bizlerde hata yapıyoruz ve her hata yada zalimlik yapana zalimlik yaparsak onlarla aramızda ne gibi bir fark olur. Bence hiçbir fark yoktur.

Tanrı bizi telafi edemeyeceğimiz hatalara düşmekten bizi korusun(örnek birinin saçının teline zarar vermek)

Kolay gelsin...

bahtiyar usta anlaşılan en iyisi sen çantanın başına 2 güvenlik görevlisi dik, aldığın maaşıda onlara ver yeterse tabi ne gerek var kameraya şuna buna :)

Yahu ne varmış bu çantanın içinde çok merak ettim :) KNİPEX mi İZELTAŞ mı GEDORE mi :)

yankeskı pense karga burnu knıpex dır
tornavıdalar felan alyan takımı ızeltassa
olcu aletı kesın flukedır abı yoksa enerjı verılcek kadr olmazkı kesın fluke vardır ıcınde :D

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri