Prize 3lü priz takınca anında sigorta atıyor.

Kullandım ve daha önce sorun yoktu. Sigorta attı ama bu derece taktiğin gibi sigortayı attıran bir cihaz hiç olmadı. Diğer üçlü prize saç kurutma makinesi ve kattle taktım ikisinde yüksek akım ihtiyacı olan cihazlar, hiçbir sorun yok.
Arkadaşlar kablolu kaliteli ve anahtarsız bir üçlü priz önerir misiniz?

Viko ( içini bilmiyorum yeni tipi )
Vida sistemini değiştirmiş .

https://ewtr.panasonic.com/tr/urunler/liste/grup-priz/multi-let-25/

20230408_182124.jpg
20230408_182136.jpg
20230408_182301.jpg

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kablo montajı için o kısımlarla işiniz yok. Baştaki kapağı söküyorsunuz, klemens var kabloları oraya giriyorsunuz. O kapağın vidaları yıldız olması lazım. Klemens sistemi olduğu için multi let önerdim. Montajı rahat oluyor.

Kablo montajı için o kısımlarla işiniz yok. Baştaki kapağı söküyorsunuz, klemens var kabloları oraya giriyorsunuz. O kapağın vidaları yıldız olması lazım. Klemens sistemi olduğu için multi let önerdim. Montajı rahat oluyor.

Kimse ellemesin diye yapılmış sistem .
Kablo kesiti ve içindeki metallerin ? ampere dayanıklığı önemli .
Ne kadar iyidir bilmem .

Kimse ellemesin diye yapılmış sistem .
Kablo kesiti ve içindeki metallerin ? ampere dayanıklığı önemli .
Ne kadar iyidir bilmem .
Evet o kısmı sökmesinler diye torx vida kullanılmış. Zaten orayla işimizde yok. Sürekli kullandığımız bir grup priz şimdiye kadar problem yaşamadık. Kablo kesiti derken? İçerisindeki köprülerde kullanılan kablolar mı?
İçerisinde köprü yok zatende...Hazır ürün önermemiştim kabloyu 1,5 luk önermiştim. Hazır alınmak istenirse 1,5 luk kablo ile satınlanlarıda var. Alırken dikkat etmek lazım.

Son düzenleme:
Üçlü prizi açtım içi bu şekilde
20230410_233156.jpg
20230410_233206.jpg

Son düzenleme:
Evde denedim. Arkadaşın dediği gibi ters takınca çalışıyor. Pat diye ses gelmesi ise röle olmamasından herhalde. Başka bir yerde denedim sadece şalter atıyor. Arkadaşlar kablo değişimi kurtarır mı ne dersiniz? Yoksa değmez mi?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri