barbaras

Üye
Arkadaşlar ütüyü prize taktığım an kaçak akım rölesi atıyor.Öncelikle başka prizde denedim yine atıyor,toprak-nötr kısa devremi kontrol etdim ama değil.Ayrıca sigortalarda atmıyor, bi türlü bulamadım sorunu yardımcı olurmusunuz ne yapmam lazım.

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ütünün gövdesine bir kaçak oluyor ki kaçak akım atıyor konu ile ehilseniz ütüyü açıp kontrol edebilirsiniz değil iseniz ütüyü servise göndermeniz gerekiyor bence ehil olsanız bile siz ütüyü servise gönderin çünkü şimdiki ütüler eski ütüler gibi bir rezistans ve termostattan ibaret değil ve parçaları da öyle her yerde satılmıyor malesef birde gövde arızalı ise ütüyü çöpe at git yeni bir ütü al çünkü neredeyse aynı fiyata geliyor yeni ütüde iki yıl garanti var

ütünün gövdesine bir kaçak oluyor ki kaçak akım atıyor konu ile ehilseniz ütüyü açıp kontrol edebilirsiniz değil iseniz ütüyü servise göndermeniz gerekiyor bence ehil olsanız bile siz ütüyü servise gönderin çünkü şimdiki ütüler eski ütüler gibi bir rezistans ve termostattan ibaret değil ve parçaları da öyle her yerde satılmıyor malesef birde gövde arızalı ise ütüyü çöpe at git yeni bir ütü al çünkü neredeyse aynı fiyata geliyor yeni ütüde iki yıl garanti var
Annem ve kardeşim 1 kere yere düşürmüş ütüyü belkide ondan gövdede kaçak oluyo gibi çünkü işyerimde kaçak akım rölesi yok takıyom krallar gibi çalışıyo içinide açtım baktım bi sorun yok, rezistansı altda çelik gövdenin içinde orayı açamadım bi servise göndereyim o zaman, sağol yardımın için.

Aslında 4-5 yıllık ütü iyide çalışıyo kaliteli bişe yenisini almak istemiyorum bi dünya para,güvenlik açısından bakınca toprağıda iptal edemem,servisi arayıp fiyat sorcam.

Arkadaşlar teknik servisi aradım sordum ütünün(philips azur4250) tabanı akım kaçırıyormuş alt gövdesi tamamen değişecek,servise göndereceğim fiyatı sandığım kadar uçuk değil 65-180 tl arası değişiyor.

Arkadaşlar teknik servisi aradım sordum ütünün(philips azur4250) tabanı akım kaçırıyormuş alt gövdesi tamamen değişecek,servise göndereceğim fiyatı sandığım kadar uçuk değil 65-180 tl arası değişiyor.
Ütünün normal fiyatı 210 lira civarında zaten 180'e kadar çıkıyor ise hesap!!!

Başka marka bakın 50 tl ve altı da var yin 2 yıl garanti

Ütünün normal fiyatı 210 lira civarında zaten 180'e kadar çıkıyor ise hesap!!!
Bana verdiği fiyat 65 lira teknik servisin modele göre değişiyormuş fiyatları,kendim alıp takarsam dahada ucuza geliyormuş :d

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri