Kurutma makinesi şartel attırma (bulunduğum ilde çözebilen olmadı!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tesisatta problem varsa sorun devam edecektir ki problem olduğu tüm sigortaları kapatıp deneme yaptığınızda kaçağın atmasından da belli. Önce problem giderilmeli sonrasında uygulama yapılmalı.
Aynen simdi benim de aklimda o vardi. Her seyi devre disi birakip denedigimde de atmisti.

Simdi servise ulasip parazit filtresi degistirilmis mi onu ogrenecegim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Aynen simdi benim de aklimda o vardi. Her seyi devre disi birakip denedigimde de atmisti.

Sizin tesisatınızda sıkıntı olduğu komşunuzun makinesini sizin prize taktığınızda da kaçağın atmasından belli. Makineyle hiç uğraşmayın derim. Makineyi servis test etmiş sıkıntı olmamış, siz komşunuza takmışsınız sıkıntı olmamış.

Bu sorun cikmadan önce elektrik ile işlem yapildimi.

Kakr atma işlemi ani mi ?

Kurutma makinası fişini ters takip denediniz mi ?
Arada uzatma kullanıyormusunuz?

Bu sorun cikmadan önce elektrik ile işlem yapildimi.

Kakr atma işlemi ani mi ?

Kurutma makinası fişini ters takip denediniz
1) yapildi ama yakin zamanda degil aylar oldu
2) evet fisi taktigim gibi atiyor
3) onu da denettiler yine atti

Siz hangi ilde oturuyorsunuzda koca şehirde arıza çözecek elektrikçi bulunmuyor ve de kaç tane tamirci gezdiniz . Böyle meslek erbabına laf sokmaya meyilli başlıklar kusura bakmayın ama çok ama çok ayıp. Herhalde amacınız ilgi çekmekti. Onuda başarmışsınız.

Siz hangi ilde oturuyorsunuzda koca şehirde arıza çözecek elektrikçi bulunmuyor ve de kaç tane tamirci gezdiniz . Böyle meslek erbabına laf sokmaya meyilli başlıklar kusura bakmayın ama çok ama çok ayıp. Herhalde amacınız ilgi çekmekti. Onuda başarmışsınız.
Merhaba, Samsun'dayim

Soruna odaklanin beyfendi. Eve gelen 4 elektrikci çözemedi. Butun ilin ustalarina ulasmam mumkun mu sizce?

Hayırlı olmuş kanımca. Marko paşa muamelesi görmekten gına geldi .

serzenişinizde haklısınız fakat meyvesi çamura düşüyor diye de ağaç kesilmez. sadece sorunu için üye olan bi daha uğramayacak insanlar için forumda oldukça iyi bi külliyat oluştu. meslekten olmayan üyelere bi şeyler anlatmaya çalışmak beni de yıpratmaya başladı açıkçası. her mesajı görmek ve cevap vermek gibi zorunluluğumuz yok. en azından bundan sonra kendi adıma seçici olmaya çalışacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,889
Son üye
1 Levent plaza

Yeni konular

Geri