Elektrikçiler Kıl mıdır?

Evet elektirkçiler kıl olmak zorundadır çünkü kişiler evlerinin ve işyerlerinin en üçra köşesine kadar açarlar ayrıca bu meslek sabırla çalışmayı ve tertipli olmayı gerektirir
buda kişilere zor geldiği için kıldır derler

valla bende anlayışlıyım ama banada kılsın diyorilar.ama şunuda söylemeliyim bu mesleğin stresi sıkıntısından kaynaklanıyo olabir bence.bilgininde verdiği bir özellik olabilir insan bilgilendikçe ve bi şeyleri başardıkça kendisine güveni artıyor.kendine güvenin verdiği bir ukalalık diyelim kıllık değil ....

hocam ona ukelalık ve kıllık denmez bilgili ve tecrübeli denir

Banada iş yerimde çok bilmişsin diyorlar fakat kendilerine söz hakkı versen her bir kafadan uyduruk uyduruk sesler çıkar o yüzden tek bir sözle hepsini susturursun ve adın kıl olur.

saygılar

herderdi cefayı biz yaparız sonrada aaaa ne yaptınız derler asıl kıl onlar gördükleri armatür anahtar piriz onlar için elektrik bundan ibaret...

bir elektrik-elektronikçi birçok iş yapabilir en azından akıl yürütebilir...
ama elektrik-elektronikçinin işini kendisinden başka kimse yapamaz...
o kadar havamızda olsun artık :D

iş yerinde herkeze yuz verdinmi astarını istiyorlar onun için millete biraz tuz yalatman lazım onuda yaptınmı kıl oluyorsun varsın olsun.......

elektrikçilerin çoğu stresten sıkıntıda sorunlar düşünmekten seslenenlere cevap vermezler. birden parlayabilirler. buda haliyle kıllık sıfatını ortaya çıkarıyor. yaptığımız iş okadar da kolay olmasa gerek.

kil olduğunu bılmem ama bıraz bencildır sanırım bende oyleyım yıllar önce mısırda kızıl denız kıyısında iş aldı bızım fırma bende formen olarak gıttım arap elektrıkçılerı gozumuz hıç gormuyor türkiyeden gıttıkya onlardan bilgi tecrube fazlayız :)şuanda duşunuyorumda buyuk ukalalık yapmışım adamlara TV yansıtıcısını yanlış kurdurmuşum şimdı itıraf edeyım adamlar bizden kat kat ustunmuş yınede benım dedığımı yaptılar o başka ben şahsen yanlış olduğuna kanaatım varsa bır işte ebedı yapmam:)

benim gibi hem elektrik hem mekanik hem kazma kürek işlerine bakıyorsanız kılda olursunuz kıl yumağıda :)

Forum istatistikleri

Konular
128,433
Kullanıcılar
450,356
Son üye
HiçBilmiyorum

Yeni konular

Geri