Elektrikçiler Kıl mıdır?

zefiran

Üye
kaç tane arkadaşla kon uştuysam elektrikçilerin benimde dahil kıl olduğumu söyledi .bence bu mesleğin stresinin getirdiği bir etki siz ne dersiniz ?:D

Ben çok anlayışlıyım ama banada kılsın diyorlar. Bizde çokbilmişlik var bence bu yüzden olabilir biraz:)

Halt etmişler ! Ama uzmansel'in yorumundan da biraz pay çıkartıyorum kendime :)

valla bende anlayışlıyım ama banada kılsın diyorilar.ama şunuda söylemeliyim bu mesleğin stresi sıkıntısından kaynaklanıyo olabir bence.bilgininde verdiği bir özellik olabilir insan bilgilendikçe ve bi şeyleri başardıkça kendisine güveni artıyor.kendine güvenin verdiği bir ukalalık diyelim kıllık değil ....

aslında buda geçmişin getirdiği sıkıntıdan kaynaklı bi şey çünkü zaman insan kişiliğini oturtmakta buda insanın davranışlarına yansıtmakta çünkü tüm meslektaşlarım bit çok zorlu maratonu sıkıntı acı kederli geçirdiler bu acı ve sıkıntılar zamanla insan kişiliğimize yansıdı bazen insan asabi bazen uysal bazen sakin oluyor hep bunlar geçmişin getirdiği tecrübelerdir

Şahsım adına konuşuyorum iş yerimdeki arkaşlarım benim hakımmda çok bilmişsin diyolar ama benim işimi onlar zaten bilmiyolar. fikir üretiyolar. başkalarında bence çekememezlikte olabilir. (kendi iş yerimden örnek verdim)

Şahsım adına konuşuyorum iş yerimdeki arkaşlarım benim hakımmda çok bilmişsin diyolar ama benim işimi onlar zaten bilmiyolar. fikir üretiyolar. başkalarında bence çekememezlikte olabilir. (kendi iş yerimden örnek verdim)

Doğruluk payı var:
Eskiler 'Cevahir kadrini cevher füruşan olmayan bilmez' derlermiş.

Yazılan yorumlara katılmakla beraber konun başlığının 'çevremizdeki insanlar neden bize kıl muamlesi yapar' olmalı, diye düşünüyorum

Hata yapmaya en açık grupturlar.
Tek gezemezler.
Çift gezdiklerinde de arkadaşlarını takım almaya falan gönderirler.
"Kıl" derden keramet sahibi olduklarını düşünüyorum.
Saygı ve Selamlarımla
Hayırlı işler dilerim.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular