ASANSÖR KAÇAK AKIM KORUMA ROLESİ

Rezistans ustam o şalteri kapattım açtım role açmıyor. fakat bu sefer ara koridor şalterini açıp kapattığımızda rölenin yanındaki ilk şalter ile sonundaki son şalter atıyor. bu şalterlerin ilkinde R harfi etiketi yapıştırılı son şalterin üzerinde ise akü etiketi yapıştırılı. yani role atmıyor . ilk ve son şalter atıyo. bu arada her açıp kapattığımızda olmuyor. mesele 3-4 defa açıp kapattığımda 4. defada oldu şalter atma olayı. aynı gün 7-8 defa açıp kapıyorum şalterler atmıyo herşey normal. arada sırada oluyo şalter atma olayı...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
aç kapa yaptığınızda ilk anda yüksak akım çekiyor.akü şarz cihazı falan varmı bilemiyorumda atn sigortaları gecikmeli tip takarsanız sorun çözülür gibi geliyor slm

aç kapa yaptığınızda ilk anda yüksak akım çekiyor.akü şarz cihazı falan varmı bilemiyorumda atn sigortaları gecikmeli tip takarsanız sorun çözülür gibi geliyor slm
SLM Rezistans ustam bir tane akü var yukarıda. bu atan şartelin tekinin üzerinde akü yazıyo. bu şalterden çıkan hat direkt olarak aküye gidiyor. c tipi mi takalım şalteri

SLM Rezistans ustam bir tane akü var yukarıda. bu atan şartelin tekinin üzerinde akü yazıyo. bu şalterden çıkan hat direkt olarak aküye gidiyor. c tipi mi takalım şalteri
evet doğrudur c tipi ile değiştir problem o aküye bağlı sigortada ilk anda akünün çektiği fazla akımdan sigorta atıyor değişirse sorun kalmaz slm

evet doğrudur c tipi ile değiştir problem o aküye bağlı sigortada ilk anda akünün çektiği fazla akımdan sigorta atıyor değişirse sorun kalmaz slm
saol rezistans ustam her sorumuza cevap veriyosun hakkını helal et

saol rezistans ustam her sorumuza cevap veriyosun hakkını helal et
helel olsun ne demek birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz herşey yardımlaşma ve dayanışmayla olur ne demişler bir elin nesi var iki elin sesi var slm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,018
Son üye
nuranselimov93

Yeni konular

Geri