Panel led delik çapı

tifosi16

Üye
Screenshot_20230829-232601_Chrome~2.jpg

İyi günler, ürün elimize ulaşmadan spot deliklerini açmamız lazım. Kesim ölçüsü bilgileri resimdeki gibi. 16cm delik çapı, 17.5cm'de kasasıyla beraber olarak mı değerlendiriyoruz bilgileri

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
güzel insan, soru(n) ne? şimdi ben anlamadı. neyi nereye açıyoruz? ne açıyoruz? ya ben Türkçe anlamıyorum, yada sen Türkçe anlatamıyorsun.

Screenshot_20230829-234357_Samsung Notes~2.jpg

Ürünün detaylı bilgisine ulaştım, minumum ve maksimum değerleri belirtiyormuş, iyi forumlar
güzel insan, soru(n) ne? şimdi ben anlamadı. neyi nereye açıyoruz? ne açıyoruz? ya ben Türkçe anlamıyorum, yada sen Türkçe anlatamıyorsun.
Çocuğa anlatır gibi mi anlatmalıydım, tecrübesi olan arkadaş ne dediğimi anlar zaten

Icazet istiyor, baba.. Ben, forumda sordum, dogrudur dedıler demek için.
Farklı kategorilerde forumlarda üyeyim. Bu forumdaki kemik tayfanın aşağılayıcı tavrını başka hiçbir yerde görmedim. Acemi birliklerinde kendini albay zanneden çavuş gibiler. Sektöre pastadan pay vermek istemiyorlar. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar

ilk önce soru sormasını öğren, sana punç bile göndeririz. ve soru sormanın ilk kuralı okumaktır. bak sorunun cevabını bile kendin bulmuşsun okuyarak...

Forum istatistikleri

Konular
128,394
Kullanıcılar
450,279
Son üye
tesla444

Yeni konular

Geri