FAZ NÖTR AL GÖTÜR deyimi ?

300metre 3x2,5 nyy yerine başka bişey sipariş edip yanınca niye yandı? diyordur ben bunu gördüm...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
hele bide kumanda arızasında iki saat arayıp zorla bulursun ondan sonra demezlermi kaç saattir bukadarcık şey içinmi yatıyor makina gözünün içine bakıpta fazın birini ayağına bağlayacan öbürünüde kulana izleyecen kenara geçipte sonra :D:D:D:D
Bir arızayı 2 saat aradım sonunda arıza çeken röledene çıktı röle çekiyor diye çalışıyor sanmıştım ama röle çekiyormuş kontaklar yapışmıyor muş kabloları tek tek ölçerek bulmuştum

Bir arızayı 2 saat aradım sonunda arıza çeken röledene çıktı röle çekiyor diye çalışıyor sanmıştım ama röle çekiyormuş kontaklar yapışmıyor muş kabloları tek tek ölçerek bulmuştum
en çok korktuğum arıza 5-10 dk ara ile atan kumanda sigortası otur 8 kamara ramın başına ağla nerden diye 60m makina :D:D:D

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,089
Son üye
faysalokuyan

Yeni konular

Geri