En iyi ses sistemi üreticisi

SONY.. Adamların bırakın müzik setlerini hoparlorlerini; cep telefonları bile benim bilgisayardan daha iyi ses veriyor..

Forever Sony :)

arkadaşlar ses sistemi demek yetmiyor bence hangi katagoride olduguda önemli pioneer sony vs. markalrın oto ses ve ses sistemleri var ama marantz creative gibi markarın sadece ev ses sistemleri var bunları bellı etmek lazım bence çünkü oto ses te audison anfide (üzerinde yumurta bile pişirecek kadar ısınsa dahi ses kesmez) focal mid hoparlorde, mtx ve kicker L7 lerin bas ta birincilikleri var hemde profesyonel sistemlerde... alpine ninde dünyada tasarımda ödülleri var. pioneer oto teyp ınde en iyi.. marantz technics elektrovoice gibi markalarda ev sistemlerinde hepsine bi kaç tane örnek verdim sanırım yeterli olur.. bu oylamada bunu göz önünde bulundurun ve en önemlisi fiyat tır her zaman eğer ucuza kaliteli ses veriyorsa yabana atmamak lazım..

benim oyumda pioneer'den yana,bence en iyisi.

ben sony derim.kullandğım tüm ses sistemleri sony hiç bir sorunla karşılaşmadım.hele bazı modellerde cd okuma gözünün bir bölmeye girmesi çok harka bir olay

ev ve pc için bence logitech özellikle z5500 modeli ;)

ama

iş arabaya gelirse ben dls ve mtx derim

JBL iyi bi markadır ses sistemlerinde adamların her ses sisteminde bi kolu var (kayıt mix..vs), sinema, stadyuma bile girmis adamlar
bu arada japondur sağlamdır.. :)

burdakı markaların hepsının farklı yonlerde guclu ozellıklerı var bence ama en kaliteli ve en guclusu diosaniz dynacord soundcraft....

Merhaba arkadaşlar,
Kalitesini dünyaya ispat etmiş bir marka olan SONY üzerine firma tanımam fakat Pioneer firmasına da söz ettirmem. Kalite bakımından gerçekten aldığınız ürün size kendinisini zaten ispat ediyordur.
Sevgi ve saygılarımla hoşçakalın!

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri