En iyi ses sistemi üreticisi

• Konbuyu başlatan Berdibek
  • Başlangıç tarihi

Berdibek

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi çok firma var herkesin bildiği firmaları yazmaya çalıştım benim görüşüm kenwood ve logitech ten yana ikisinide kullandım performansları gayet iyi sizce ?

açıkcası bende yukarda dünyanın en yiyisi olan firma yok dünyada bilinen en iyi marka electrovoice ve bunun yan ürünü olan dynacord dur fakat yukarda markalara bakarsak bunların içinde poineer derimm saygılar

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
ben technics derim ama seçenekler arasından pioner derim

Konu Sah

Berdibek

Üye
evet technics in turntable ları süper ileride bitane edinmek istiyorum

papylon

Üye
Arkadaşlar ben bu konuda Nakamichi derim çünkü o bu işin Ferrarisi ama listede yer almadığı için Marantz diyebilirim.

147sukru

Üye
ben pioneer derim ama babam kenwood dio.Kenwood eskiden iyiymis ilk kes ismi bu sitede gördüm

barakuda60

Üye
merhaba arkadaşlar,foruma yeni katıldım.çok beğendim.ses sistemleri hayatımın vazgeçilmezi diyebilirim.yukardaki markalar çok duyulan zamanında iyi reklam yapmış ismini duyuran markalar.Özelliklede pioneer ve sony.Ama olaya biraz daha meraklı gözlerle baktığınızda bambaşka markalar buluyorsunuz.Çok profesyonel markalar.Marantz bunlardan biri.daha saymakla bitmeyecek KEF,DALI,BOSE,AMPHION gibi markalar var.
Hi-end olarak sınıflandırılan lambalı amfiler de bir başka konu.
benim seçimim Marantz,herkese selamlar..
görüşmek üzere

irdal

Üye
bende Nakamichi-Nad-Harman Kardon derdim ama listede olmadığına göre Marantz diyorum.Ve şu anda b amplisini kopyalıyorum bakalım nasıl olacak.

s7_300

Üye
bence benim çükü yaptığım amfi mütiş ;D

Forum istatistikleri

Konular
115,624
Kullanıcılar
422,405
Son üye
ceylansoft

Yeni konular