Astronomik Zaman Röleleri

Astronomik zaman saati ile 2 lambayı birden kontrol edebilirim değil mi? verdiğiniz linkteki 2 ürün benim için yeterli olur sanırım.

2 adet rölesi olan bir astronomik röle ile 2 adet lambanın kontrolü yapılabilir.

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Tekrar merhabalar,

bu aşağıdaki resmini eklediğim ürün benim işimi görür mü sizce? bi arkadaşımın deposunda varmış ama oda tam bilmiyor.
Merhabalar,

3 adet aydınlatmamı farklı zamanlarda yakmak ve söndürmek istiyorum. Astronomik zaman rölelerinin güneşin doğuşu ve batışını otomatik hesaplaması çok güzel. Ancak ben lambaların farklı zamanlarda yanmasını istiyorum. Sormak istediğim ve bilgisi olan sizlerden öğrenmek istediğim konu, aşağıdaki durumları bir tane zaman rölesi ile yapabilir miyim?

1- ilk lamba 07.00'de yanacak ve 08.00'de sönecek.
2- ikinci lamba güneşin doğuşu ile yanacak ve 21.00'da sönecek
3- Üçüncü lamba 1 saat yanacak, 1 saat sönecek. bunu 24 saat boyunca yapacak.

YARDIMLARINIZI TALEP EDİYORUM.
Tüm forum üyelerine sevgiler, saygılar.

Tekrar merhabalar,

bu aşağıdaki resmini eklediğim ürün benim işimi görür mü sizce? bi arkadaşımın deposunda varmış ama oda tam bilmiyor.
Zelio-plc.jpg

Tekrar merhabalar,

Tekrar merhabalar,

Ekli dosyayı görüntüle 103173
Muhtemelen oluyordur. Bu ürün daha önce konu içinde paylaşılan plc tarzı bir ürün. Önce programlamak için bir eğitim almanız lazım, sonra istediğinizi yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz işlemi yapmak için bu ürünü kullanmak israfdan başka birşey değil, pahalı bir ürün, yazık olur.​

Muhtemelen oluyordur. Bu ürün daha önce konu içinde paylaşılan plc tarzı bir ürün. Önce programlamak için bir eğitim almanız lazım, sonra istediğinizi yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz işlemi yapmak için bu ürünü kullanmak israfdan başka birşey değil, pahalı bir ürün, yazık olur.​

Eğitim almadan, astronomik zaman rölesi gibi üzerindeki tuşlardan ayarlama yapamıyor muyuz?
Not: arkadaşımda atıl duran bir ürün

Eğitim almadan, astronomik zaman rölesi gibi üzerindeki tuşlardan ayarlama yapamıyor muyuz?
Not: arkadaşımda atıl duran bir ürün
Bilemiyorum, daha önce kullanan arkadaşlar varsa onların cevaplarını beklemek gerek. Basit bir astronomik röleyi bile ayarlabilmek bazen zorlayıcı olabilirken bunda durum nasıl olur tahmin edemiyorum.

Merhaba,

Bu söylediklerinizi Homekit uyumlu herhangi bir röle ile Apple Homekit üzerinden yapabilirsiniz.

Gün doğumu ve batımını dinamik olarak değiştirebiliyor. Aynı zamanda gün doğumu ve batımı öncesi/sonrasına istenilen süre kadar ayarlama yapabiliyor. Apple kullanıcıları için bilgi düşmüş olayım.

Merhabalar,

3 adet aydınlatmamı farklı zamanlarda yakmak ve söndürmek istiyorum. Astronomik zaman rölelerinin güneşin doğuşu ve batışını otomatik hesaplaması çok güzel. Ancak ben lambaların farklı zamanlarda yanmasını istiyorum. Sormak istediğim ve bilgisi olan sizlerden öğrenmek istediğim konu, aşağıdaki durumları bir tane zaman rölesi ile yapabilir miyim?

Tüm forum üyelerine sevgiler, say1 ve

Merhabalar,

Tüm forum üyelerine sevgiler, saygılar.
1 ve 2 için astronomik zaman saati 3 için entes mcb 25 zaman rölesi flaşör ayarı t on ve t off 1 er saat

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri