Astronomik Zaman Röleleri

yorum yapan tüm üstadlara teşekkür ederim. Kafamdaki sorular netleşti. bahsettiğiniz ürünlerden bir yada bir kaçını alarak projemi hayata geçirmek için çalışıcam. Sağolun, varolun

Unutmayınız röle amper desteğine ?
Diğer kontaktör kullanımı .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Güzel bir cihaza benziyor. Şehre göre gün doğumu gün batımı zamanlarını otomatik ayarlayabiliyor mu? Yani konu sahibinin 2 nolu talebini karşılayabilir mi? Kullanım klavuzunda ayrıntılı bilgi yazmamışlar.
Evet enlem, boylam ve rakım girerek bölgeye göre, gün doğumu ve gün batımı değerlerini otmatik olarak hesaplayabiliyor.

Unutmayınız röle amper desteğine ?
Diğer kontaktör kullanımı .
uyarınız için teşekkür ederim. tüm bu yorumlarınız ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki ürünü aldım. henüz bağlama fırsatı bulamadım. umarım istediğim üründür :)

Ekli dosyalar

• 110000013433955.jpg
    110000013433955.jpg
    18.2 KB · Görüntüleme: 19
Evet enlem, boylam ve rakım girerek bölgeye göre, gün doğumu ve gün batımı değerlerini otmatik olarak hesaplayabiliyor.
Bu değerleri cihaz mı hesaplıyor iletişimde olduğu bağlı uygulama mı? Benim bildiğim bu akıllı röleler sadece aç kapa yapar. Siz gerekli senaryoları cihazın uygulaması üzerinden programlayıp uygulama/cep telefonu ve cihaz internet üzerinden iletişimde olduğunda progrramlanan işlem uygulanır. Yani tüm bu senaryoları kendi belleğinde tutan akıllı cihaz var mı bilmiyorum? Diğer astronomik olanlarda kendi üzerinde program kayıtlıdır.

uyarınız için teşekkür ederim. tüm bu yorumlarınız ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki ürünü aldım. henüz bağlama fırsatı bulamadım. umarım istediğim üründür :)
Sürekli internet bağlantınız varsa iş görür. İnternet bağlantısı yoksa buda yok demektir.

Sürekli internet bağlantınız varsa iş görür. İnternet bağlantısı yoksa buda yok demektir.
şu saatte aç, şu saatte kapat modunu sürekli olarak internete bağlanarak mı kontrol ediyor. hafızasında tutmaz mı? çünkü ben bir defa ayarlayıp sonrada uzun süre aynı şekilde kullanmayı planlıyorum

şu saatte aç, şu saatte kapat modunu sürekli olarak internete bağlanarak mı kontrol ediyor. hafızasında tutmaz mı? çünkü ben bir defa ayarlayıp sonrada uzun süre aynı şekilde kullanmayı planlıyorum
Benim kullandıklarım internete bağlı olmayınca hiçbir işlem yapmıyor. İçerisinde gerçek zaman saati olan bir model varsa bir ihtimal istediğinizi yapabilir. Çünkü bu cihazlar tarih saat bilgisini bağlı oldukları sunucudan alıyorlar. Yine yapılan programlarda sunucuda tutuluyor. Deneyince sonucu paylaşırsanız sevirim.

Son düzenleme:
Benim kullandıklarım internete bağlı olmayınca hiçbir işlem yapmıyor. İçerisinde gerçek zaman saati olan bir model varsa bir ihtimal istediğinizi yapabilir. Çünkü bu cihazlar tarih saat bilgisini bağlı oldukları sunucudan alıyorlar. Yine yapılan programlarda sunucuda tutuluyor. Deneyince sonucu paylaşırsanız sevirim.
tabiki deneyince buradan bilgi paylaşımı yaparım. ilginiz için çok teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri