İndüksiyon veya elektrik ocağı enerji bağlantısıyla ilgili bazı sorular

Yemeğin 10 dakikada değil 1 saatte pişmesi lazım baba . O zaman yemek değil fast food olur .
on dakika lafın gelişi, zaten 10 dakikada sadece sütü kaynatırsın. ama oldukça hızlı pişiriyor. ısı ayarı var merak etme. maltızda kelle paça çorbası pişirdim, odun ateşinde yemek yaptım, hepsinin hızını tadını iyi bilirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Acele işe şeytan karışır.
Öyle bir hikaye okumuştum geçen bir yerde . Sömürge ülkelerinden birinde tren yolu kuruluyor . Oranın yerel hakkına ulaşım artık hızlanacak. Şuradan şuraya bu kadar zamanda çabukça gideceksiniz diyor işgalci ülke . Oranın halkı peki kalan zamanda ne yapacağız biz diyorlar . Modern zaman insani modern teknoloji sayesinde kazandığı vaktin yüzde kaçını verimli bir iş yaparak değerlendiriyor diye yüzdeye vursak 10 u geçmez herhalde .
on dakika lafın gelişi, zaten 10 dakikada sadece sütü kaynatırsın. ama oldukça hızlı pişiriyor. ısı ayarı var merak etme. maltızda kelle paça çorbası pişirdim, odun ateşinde yemek yaptım, hepsinin hızını tadını iyi bilirim.
Maltizin ne olduğunu da bilen az kişi var . Piknikte maltizin alt bölmesine patlıcan atar , üst bölmesinde mangal yapardım. Millet uzay aracı gibi bakardı. Bayilirim maltıza.
Screenshot_20230822-190618_Google.jpg

yemeği pişirdikten sonra, güzel bir sofra kurarsın ve afiyetle yemeğini yersin. artan zamanda ne yapacağın sana kalmış. seçenekleri saydırma bana.

edit: o resimdeki maltız teneke, ben hakiki, dökümünde pişirdim. basardık odun kömürünü akşam yakardık, sabaha kadar pişerdi.

Öyle bir hikaye okumuştum geçen bir yerde . Sömürge ülkelerinden birinde tren yolu kuruluyor . Oranın yerel hakkına ulaşım artık hızlanacak. Şuradan şuraya bu kadar zamanda çabukça gideceksiniz diyor işgalci ülke . Oranın halkı peki kalan zamanda ne yapacağız biz diyorlar . Modern zaman insani modern teknoloji sayesinde kazandığı vaktin yüzde kaçını verimli bir iş yaparak değerlendiriyor diye yüzdeye vursak 10 u geçmez herhalde .

Maltizin ne olduğunu da bilen az kişi var . Piknikte maltizin alt bölmesine patlıcan atar , üst bölmesinde mangal yapardım. Millet uzay aracı gibi bakardı. Bayilirim maltıza.Ekli dosyayı görüntüle 100603
Geçenlerde arkadaşın birinden ecevit ocağı diye birşey öğrendim. Şimdide maltiz öğrendik sayende. Mangal işleri bana göre değil.

Geçenlerde arkadaşın birinden ecevit ocağı diye birşey öğrendim. Şimdide maltiz öğrendik sayende. Mangal işleri bana göre değil.
seksenli yıllarda balıkçı teknelerinde tenekeden yapılma (bildiğimiz yağ tenekesi) tekne mangalları vardı. yemek yapmaktan ısınmaya her türlü kullanırdık. eskiler yokluktan öyle şeyler icat etmişler ki akıllara zarar. şimdiki gençlik çeşmeden sıcak su akmıyor diye surat yapıyor. kova kova evine su taşısaydı ben onu görürdüm.

Maltızı da öğrendik sayenizde, bir yerde mangal konusu açılsın da bu bilgiyi kullanayım. 😁 @Under Ground @paskomya
Bu ekipmanın en kral özelliği yelleme ihtiyacı duymaz. Alev sönmeye yüz tutarsa alttan kapağı açarsın kendi kendine harlanir . Çok harlandi mı alttan kapağı kapatırsın alev tekrar uyumaya yüz tutar . Çok keyiflidir kullanması.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri