Vestel Klima Arıza

evet teşekkur ederim bende yapabildim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bütün işiklar yanip sönüyorsa kart arızasıdır. başka birşeyle uğraşma

sargılarda sıkıntı yoksa fanın arka kapağını aç rulmanı çıkart mil üzerinde bir mıknatıs var devir algılayıcı o yerinden oynamıştır onu yerine yapıştır japon yapıştırıcı kullanabilirsin kapat çalıştır sıkıntı biter kolay gelsin

merhaba bende vestel airplus a 15 klima var kumanda kodu gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim. yukardaki kodları denedim olmadı.

Değerli dostlar benimde vestel le ilgili bir sorunum var ama sorunu nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Sıtede bu konuyla ilgili bölümleri tek tek okudum. Üzerinde maxwell model AC 35 12,000 BTU yazıyor ama içindeki plaka Vestel (LED)-C V03 şeklinde yazıyor. Problem ise aynen yazıyorum. ilk olarak ısıtmayı kesti ısıtma hiç olmuyor. Alet normal olarak her şey çalışıyor ama ısıtmıyor soğuk üflüyor. Malumunuz havalarda soğudu . Yazın soğutma çalışıyor. Bunun üzerine bu işi yapan bir usta getirttim gazı kontrol etti normal dedi. Problemin plakadan olduğunu belirtti. Ayrıca son zamanlarda alet kendi kendine açılıyor kapanıyor evi aşırı derece soğuk yapıyor bende fişini tamamen çektim. Yokmu bir dost çareme melhem olsun sorunun nerden kaynakladığını yazsın. plakayı söküp gözle genel bir kontrol yaptım kondansatörlerde bir şişme falan varmı diye ayrıca yanık oksit gibi gözle genel bir kontrol yaptım ama temiz gözüküyor. Sitedeki değerli arkadaşlardan bu konuda bir yardım bekliyorum. ROMANYA-GİURGİU şehirinden tüm dostlara sevgiler saygılar gönderiyorum
prgkód.jpg
VESTEL panel TOP.jpg

Sayin ozkan bora

Cihaziniz sogutma modundan isitmayami gecmiyor? 4 yollu vana ve enerjisi kontrol ettinizmi manual denedinizmi?

Röleleri ilk oalrak kontrol et.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri