uzaktan kumanda aç/kapa yardım

peki bu 3 uç nasıl çalışır 1 2 3 2 - sanırım A ya basınca 1 2 B ye basınca 2 3 mü elektrik veriyor ?
nasıl oluyor bu

12.mesajımda kırmızı renkle belirtilmiştir.

role.jpg

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
12.mesajımda kırmızı renkle belirtilmiştir.
tamam pardon
bu benim gösterdiğim kumandada
Çıkış Voltajı: Çıkış terminalinde röle mevcuttur. 10A akıma kadar her voltajda cihaz bağlanabilir. (220v dahil)
yazmış yeniden röle bağlamama gerek varmı?
kumanda bu
140683416_tn70_0.jpg

Röle çalıştığında kontaklar konum değiştirir. Dikkat edin 3 uç var. Ortak uç - Normalde açık uç- Normalde Kapalı uç.

Kullanmanız gereken iki ilave rölede en az 2 enversör kontaklı olmalı, bobini de kumanda besleme gerilimi ile aynı olmalı.

iyice kafam karıştı :)
benim koyduğum resim üzerinden beni bilgilendirirseniz çok sevinirim sizide meşgul ettim bu satte zaten
140683416_tn70_0.jpg

2 farklı cihazı kontrol edebilir.
yazıyor 6 çıkış o yüzden galiba
neyse şimdi şu yanda ki 2 giriş sanırım cihası beslemek için 12 volt girişi
şimdi buna 220 v u nereden verecem bu resim üzerinden tarif ederseniz güzel olacak :)
220 nereden girecek motora nasıl bağlanacak onu çözemedim çünkü

şu videoyu izleyin. Siz videonun 1:13 dakikasındaki gibi çalıştıracaksınız. Bu devre 3 moduda destekliyor mu satıcıya bi sormak lazım o konu hakkında bilgi göremedim. Toogle modda çalışıyorsa zaten iş kolay.
Not: Mesaj içeriğini düzelttim.

Son düzenleme:
Verici çıkışı bu özellikte olsa dahi verici üzerindeki mini rölelerin kontakları kepenk motor akımını kaldırmayacaktır. Bahsettiğiniz iş için ilave röle gerekli.

Son düzenleme:

şu videoyu izleyin. Siz videonun 1:13 dakikasındaki gibi çalıştıracaksınız. Bu devre 3 moduda destekliyor mu satıcıya bi sormak lazım o konu hakkında bilgi göremedim. Toogle modda çalışıyorsa zaten iş kolay.
Not: Mesaj içeriğini düzelttim.

evet aradığım bu işte benim gittigidiyorda gösterdiğim le aynı değilmi bu cihaz ?
o jumper larda kumandaya basılı tutmamak için dimi 1 kere basıyorsun yeniden basana kadar elektrik veriyor
tam olarak ne sorayım satıcıya bana söyleyin ben sorayım

Verici çıkışı bu özellikte olsa dahi verici üzerindeki mini rölelerin kontakları kepenk motor akımını kaldırmayacaktır. Bahsettiğiniz iş için ilave röle gerekli.
siz yanlış anladınız kepenk motoru değil 0,37 kw lık motor kapı zaten ağır değil 3.30 metrelik raylı kapı hafif bişe

O jumperlar devrenin çalışma şeklini değiştirmek için kullanılıyor. Videoyu tamamen izlerseniz çeşitli çalışma şekilleri göreceksiniz. İşte bu çalışma şekilleri jumperlar vasitasiyla ayarlaniyor. Ben GG deki devrede jumperları göremedim ama belki bu devrede o ayar başka şekilde yapılıyor olabilir. Siz satıcıya devrenin hangi modlarda çalıştığını sorun (Toogle- Latched- Momentary) ya da bu videonun linkini gönderin o anlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri