Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

tebrikler...Verdiğin bilgiler içinde teşekkür ederim.

bu arada sat sınavını geçtiğimi bugün öğrendim.
çok sevindim mexico herkez geçtimi sınavı bakalım bizde aralık 5 de girioz olayı çözebilecekmiyiz.Sınavda 1000 puan almak çok mu zor yoksa kolaymı tabi seviye önemli bu konuda ama sormadan edemedim

Son düzenleme:
kardeş bu sat sınavına nasıl başvuruyoruz?bi de sınav merkezi her yerde va mı yoksa sadece İStanbulda mı?

türkiyede istanbul robert college,birde ankarada var collegeboard.com da listesi var oradan kredi kartınla başvurup sınav için ticket alıyorsun o biletin çıktısını alıp çıktıyla sınav merkezine gidiyorsun

teşekkürler ramHakan.öss ye girsem daha mantıklı olacak galiba...bu biraz uraştırıcı...

teşekkürler darısı başınıza inşallah...dostum sınavda yapabildiğin kadar matematik yapmaya çalış essay de yaz ve diğer sectionlardanda bildiklerini yapmaya çalış bu şekilde yaparsan geçebilirsin diye düşünüyorum kolay gelsin.

evet arkadaşlar bende uzun zamandır sarajevo'ya gitmeyi düşünüyorum.çünkü çevremdeki mühendislerin kaprisleri beni çılgına çevirdi.neyse bende üniversiteye makina alanında tamamlama yapabilirmiyim şeklinde mail attım ve yapabileceğimi söylediler.Bende aralıktaki sat sınavına girerek seneye bosna hersek'e gitme kararı verdim.inşallah 2010'da teknoloji mühendisliği ünvanını verirlerde gitmemize gerek kalmaz.

arkadaşlar Bosnada hayat nasıl?Deneyimlerinizi aktarırmısınız?

meraba arkadaşlar benim IELTS Academic ten aldığım puan 6. bende mühendislik tamamlama eğitimi almak istiyorum fakat. Muhtemelen benden ders içeriklerinin ingilizce tercümesini isteyecekler(bende yok). acaba ders içeriklerini ingilizceye ceviren bir arkadaş varmı.varsa paylaşırsanız sevinirim

ders içerikleri konusunda birşey sölemediler ama transkrip ve diplomanın çevirisini istiyolar. oda yeminli tercüme bürolarında çevirmeizi istiolar.

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,245
Son üye
übeyt doksar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri