Rüzgar ve güneş olmadan sınırsız elektrik üretimi projem

Uzaya bu kadar para ve zaman harcayıp bu kadar kafa yorsaydık şimdiye marsa insan yollamıştık.

Kolay gelsin...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Termodinamiğin 1. yasası:
“Enerji var iken yok, yok iken de var edilemez, ancak bir halden diğer bir hale dönüştürülebilir.”

Termodinamiğin 2. yasası:
“Enerjinin tamamı faydalı işe çevrilemez, bir kısmı sistemin içsel bütünlüğünü korumak için kullanılır.”

Enerji------------Bedava enerji
Ne birisi beyaz---Nede birisi siyah
Gri nin bile 50 tonu var derler.
Dünyanın düz olduğuna yüzbinlerce kişi inanıyor. Bilimsel dernekleri ve kongreleri var.Halbuki Galileo yuvarlak dediği için yakılacaktı.
Beyinlerimizi her projeye bu siyah diye kapatırsak, bilimsel değil, skolastik oluruz.Tamam, Hiç bir şey yoktan varolmaz-Varolan şeyde yokolmaz. Ama, amaaa... buluşların da bir aması var.
Not;Aşağıdakileri bence inceleyin derim.
■Neodyum Mıknatıslı devri daim motorunu egeli bir komiser emeklisinin birkaç yabancı kongrede prototip gösterileri var. Yotube da
■Kapanadze jeneratör ü de halen uğraşılan konulardan biri.Yerkürenin kabuğundaki statik ve manyetik etkilerden faydalanan sondalar ile ciddi sayılabilecek güçler üreten yüzlerce gurup var. Onlarca şema ve yoube videoları var.
Gerisi boş beleş fıklama için tik tok videoları bence

İleride ne olur ne biter bilemeyiz ama günümüz teknolojisi ile bu mümkün değildir.
Olmayan birşeyi var etmek sadece ve sadece Yüce Allah'a mahsustur.

Olmayan bir şeyi var etmek sadece ve sadece Yüce Allah'a mahsustur.

Son düzenleme:
unutmayalım ki Allah'ın kitabında bizlere "siz kullanasınız diye akıl verdim" der. l

İleride ne olur ne biter bilemeyiz ama günümüz teknolojisi ile bu mümkün değildir

Kesin cevap aması olmaz
olmayan birşeyi var etmek sadece ve sadece Yüce Allah'a mahsustur.
Sayın @arkaplan haklısınız tabiiki ama sı olmaz.
Demek istediğim ilerde yine Allah'ın yardımı ile birisi böyle bir şey yapana kadar demek istedim :)

otuzlu yaşlarda bu işe fena halde takmıştım, hatırı sayılır harcama yaptım. bütün bu çalışmalarımın sonucunda elde ettiklerim, levitasyon, basit denebilecek bir motor ve rüzgar gülünde çalışabilecek bir altenatör sonuç kocaman bir sıfır. ama denemeye devam edenlere, sakın bırakmayın derim. bir gün birileri mutlaka manyetik enerji ile füzyon veya plazma teknolojini birleştirmeyi başaracak. ama bu ben değilim.

Benimde neodiyum mıknatıslarla bir kaç denemem olmuştu kocaman hüsranla sonuçlanan . Bu işten sanırım birileri nemalanıyor

Başkası kafasını yorup icadı yapsın. Biz Mühendislerimize ihale dosyası hazırlatıp ve satın alırız.
No problem.

Benimde neodiyum mıknatıslarla bir kaç denemem olmuştu kocaman hüsranla sonuçlanan . Bu işten sanırım birileri nemalanıyor ve izlenmeden dolayi gelir elde etmek kulağa çokta mümkün değil gibi gelmiyor .
Yukarıda yazmıştım. Bir komiser emeklimiz (ege bölgesinden) bu neodyum motorunu yaptı.
Muammer yıldız.
Uluslararası bilim kongrelerinde sunumları vardı 5-6 yıl önce.
Onlarca Videoları var.
Birini buldum.

Tek yaratıcı vardır Yüce ALLAH .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular