Rüzgar ve güneş olmadan sınırsız elektrik üretimi projem

Bazı fizik kuralları var ki normal bir insan farkına varmasa da çok büyük kuvvetler sözkonusudur.
Hava sürtünme direnci bir örnektir.
Formüla 1 araçlarında bu olgu %25 oranında efektif olup, 70 li yılların sonlarından itibaren aerodinamik üzerine gelişmektedir.
Yeni model binek araçların hız kazanmasında aracın dış yapısı bu faktör üzerinde hesaplanmaktadır.
Uçakları bu kuvvet kaldırmaktadır.
Milyarlarca Km uzaktan gelen meteorlar atmosfere girince bu kuvvet yüzünden yanarlar.
Sanayide kullanılan 50cm çaplı bir aspiratörü çalıştırabilmek yüzlerce wattlık güç gerektirmektedir.
Bilimsel araştırmalarda bunun gibi olgular ciddi düzeyde hesaplanmadan, sonuca gidilemez.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Öyle demeyiniz.Bunların çoğu gırgırına videolar. Ama, birkaçı cidden dikkate değer.
Ben bir ara KAPANADZE JENERATÖRÜ ne kafayı fena takmıştım. Dünyada çok ilgilenen guruplar ve google görsellerde şemaları videolar var.
Ciddi elektrik üretiyor. Hatta bazı Türklerin sanırım Marmara ya da Ege adalarında kapanadze ile bir denemesi YouTube videosunda bulunmakta.
Gerçi Kapanadze olayını Rusça bilmediğimden çözümleyemediğim gibi, şema incelemesini de belkide zor bulunan malzemeler olduğundan vazgeçtim.
Ciddi bilgili meraklılara ve mühendis arkadaşlara video ve şemaları incelemelerini öneririm.

Sabah sabah free enerji muhabbetini görünce şöyle midemde bir ekşime oldu . Kaç yüzyıl daha bu zırvalarla keriz kandıracaklar acaba . Emekli insanlara artık ömür sermayelerinin az kaldığını , bu az kalan değerli vakitlerini ya ibadetle ya torun sevmekle ya da seküler bir dünya görüşü varsa dünyayı gezmekle değerlendirmeleri gerektiği konusunda psikolojik destek vermeli . Emekli olunca aydınlanıp kıçı göğe değip fizik kanunlarını tersten yazmaya kalkan bu insanları görmekten gına geldi .

otuzlu yaşlarda bu işe fena halde takmıştım, hatırı sayılır harcama yaptım. bütün bu çalışmalarımın sonucunda elde ettiklerim, levitasyon, basit denebilecek bir motor ve rüzgar gülünde çalışabilecek bir altenatör sonuç kocaman bir sıfır. ama denemeye devam edenlere, sakın bırakmayın derim. bir gün birileri mutlaka manyetik enerji ile füzyon veya plazma teknolojini birleştirmeyi başaracak. ama bu ben değilim.

Sabah sabah free enerji muhabbetini görünce şöyle midemde bir ekşime oldu . Kaç yüzyıl daha bu zırvalarla keriz kandıracaklar acaba . Emekli insanlara artık ömür sermayelerinin az kaldığını , bu az kalan değerli vakitlerini ya ibadetle ya torun sevmekle ya da seküler bir dünya görüşü varsa dünyayı gezmekle değerlendirmeleri gerektiği konusunda psikolojik destek vermeli . Emekli olunca aydınlanıp kıçı göğe değip fizik kanunlarını tersten yazmaya kalkan bu insanları görmekten gına geldi .

En kısa zamanında ( Planck zamanı ) tövbe edilmeli ve bu az kalan ( her an ölecek gibi düşünülmeli emekli olmaya gerek yok ) değerli vakitlerini ibadetle ve güzel insan olmakla Yüce Allah¸'a yönelmelidir .

Yüce Allah¸ Kur'an'da insanı yoktan var ettiğini ¸ ona çeşitli nimetler verdiğini¸ dolayısıyla insanın da buna karşı Allah'a şükretmesi gerektiğini belirtmektedir:.

Boş işler , boş vakitler demektir . ( tabiki benim düşüncem )
Düşünceler değişiktir ?

Free energy cilere kışa kadar mühlet. Yüzde 30 doğalgaz yüzde 4 maaş zammından sonra evde kullanabileceğimiz bir cihaz yaparlarsa hemen alırım. Yoksa kışlık battaniye ve kazak alacağım.

Free energy cilere kışa kadar mühlet. Yüzde 30 doğalgaz yüzde 4 maaş zammından sonra evde kullanabileceğimiz bir cihaz yaparlarsa hemen alırım. Yoksa kışlık battaniye ve kazak alacağım.
Daha önce de söylemiştim. Bedava enerji dağıtacağını söyleyen adamı dünya enerji sektörü herhalde sevgiye boğar . Bu arkadaşlar hala nedense tek parça. Ya yaptıkları isin ciddiyeti yok köpekler bile biryerleriyle gülüyor ya da dünya artik hakikaten güvenilir bir yer oldu . Ya da hepsi .

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri