Pic yardım

abiler sorunn çok basittt :D 9v pil kullanıodm okulda hocaya sordum pilmi kullanıosn dedi evet dedim ölç bi dedi bi ölçtük1.5 v çıktı :D güç kaynağına bi bağladım takır takır çalıştı gerilim tüm ledlere gitmiyo dedi hoca o yuzden eksik ve soluk yanmış dünden beri

abiler sorunn çok basittt :D 9v pil kullanıodm okulda hocaya sordum pilmi kullanıosn dedi evet dedim ölç bi dedi bi ölçtük1.5 v çıktı :D güç kaynağına bi bağladım takır takır çalıştı gerilim tüm ledlere gitmiyo dedi hoca o yuzden eksik ve soluk yanmış dünden beri

Ah Osman ah!
Biz güç kaynağı kısmına hiç yönelmedik, sen doğru dürüst güç kaynağına bağlamışsındır diye düşündük.
Ne diyeyim şimdi sana ben? :)
Pil kafasını sapıttırır PIC'in.
Neyse, çalıştırdığına sevindim...

abi herşey için çok teşekkür ederim çok uğrastınızzz :) simdide f84a da saydırmaya çalısıyorum :)

Tamam, zaten mantığı öğrendin.
Artık işin daha kolay...

evet abi gene aynı programı yazıcam değişen bişe yokki :)

Değişik uygulamalar gerçekleştir.
Ne kadar çok uygulama yapıp, yaptığın uygulamanın mantığını anlarsan o kadar gelişirsin programlama konusunda.
Her bulduğun vakitte, bir program yaz, çalıştır.

aynen abi haklısın tekrar çok teşekkür ediyorum hepinize bi problem çıkarsa :) yeni konu açarm :))

Tamam, hadi sana kolay gelsin...

devrenin okadar fotoğrafını çektin insan pilide çeker :) ama sen kristali bile bordun bir ucuna koyuyorsun kimbilir pili nereye koymuşsundur ondan göremedik :)

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri