Profilo BM2020EA su almıyor ışığı yanıyor

Izledim hocam teşekkürler abone de oldum çünkü çok iyi anlatıyor (bilgi sebili). Büyük bir ihtimalleri motor kalkınma kondansatörü bu parça da anakartin üstünde olmalı

büyük ihtimalle bu parça aradım ustayi şimdi elektronik kondansatör motora hareketi veren eleman daha bakmamis yarın bakacakmis

beyler boş yapmayın. siemens bosch ve profilo'da bahsettiğiniz kondansatör bulunmaz. konuyu boşuna meşgul ediyorsunuz

Arkadaşlar her bulaşık makinesinin motoru aynı değildir. Bosch, Siemens, Profilo diye genellemekte yanlış olur. Modelden modele farklılıklar olabiliyor. BLDC motor kullanılan modellerde konuda bahsettiğiniz kondansatör yoktur motora ait bir sürücü vardır.

Arkadaşlar kusura bakmayinda her parça elle denenmez kondansator dediginizde depolama yapan pil gibidir deşarj olmadıysa içinde 220 v Şebeke ceryani bulunur büyüklüğüne göre de çarpar kişide kalp rahatsızlığı veya kalp pili olsa gitti.arkadas sorunu çözememiş ama şuna baktim bazı roller 220 v luk 12 v ile nasıl test ettiniz neyse çözüm bulursanız yarın takipteyiz
Ordaki şişman siyah kondansatör olabilir hocam faradı düşük oluyor onların kaç yazıyor üstünde?.eğer arıza ondaysa 20 liralık bi malzeme o.kendin yapabilirsin,150 çok yani ama eğer sadece o bozuksa.Senin servis insaflıymış ben çağırdım 400 istedi hem motor hem kart bozuk dedi,20 liraya kendim çözdüm olayı.
Kart üzerinde motor kondansatoru olmaz faz botu arasi motora ilk kalkışı vermek için takılır ağaç kesim motoru dairelerinde olur ama anakartlarda olmaz

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri