Otomasyon Hakkında Kendimi Yetiştirebileceğim Bir İş.

ord_cvs

Üye
Merhaba ben Samet. Meslek yüksekokulu elektrik bölümü mezunuyum. Otomasyon hakkında kendimi geliştirmek istiyorum. Maaş önemli değil yeter ki bu işi öğrenebileyim.

daha fazla bilgi almak isteyen ve bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçmeleri dileğiyle:

[email protected]

sana karıyer net ve yenı bır ıs gıbı sıtelerde arama yapmanı onerırım ama su an egıtılecek tense ısı hızlandırıcak personel alımları yapyorlar bende senın gıbıyım kolay gelsın

Fabrika ortamından başlama, otomasyon firmalarında kendini çok daha hızlı yetiştirirsin,

teşekkürler arkadaşlar. Aslında kendimi geliştirip fabrika bakımcılığı yapmak istiyorum ama öğrenmem gerekiyor.

Merhaba ben Samet. Meslek yüksekokulu elektrik bölümü mezunuyum. Otomasyon hakkında kendimi geliştirmek istiyorum. Maaş önemli değil yeter ki bu işi öğrenebileyim.

daha fazla bilgi almak isteyen ve bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçmeleri dileğiyle:

[email protected]

iyi yetişe bileceğin firma robosistem netten sitesine gir görürsün ama eleman alıyolarmı bilmiyorum ama adamlar çok eski ve işini mükemmel yapıyolar referanslar bölümüne bak anlarsın.

Peki otomasyonun hangi alanına yönelsek daha uygun iş alanı bulabiliriz kendinimize?

beleşte çalışsan iş bulman zor arkadaşım. ben pano vs hakkında bilgiliyim. bir yıl staj yaptım kurumsal bir firmada aylardır iş arıyorum.beleşte iş arasan bulman çok zor. İK siteleri sağlam cv'leri olanlara yarar. Yani gider mühendislik okursun, sertifikaların olur, büyük projelerde yer alırsın. firmalar seni çağırır. ama myo okuyorum iş arıyorum biraz zor. Allah yolunu açık etsin.

İnsanları karamsarlığa itmeyelim. Bence iş bulursun Allah(C.C.) herkesin rızkını verir. Sadece biraz sabır. Malum kriz ortamları. Ben iki tane iş buldum 7 ay birinde çalıştım. Şimdi ikincisinde ki 8. ayım. Tam kriz çıktığında çalışmaya başladım. Bu iki firmada kurumsal. Ararsan biraz da kendini pazarlarsan bu iş olur.

Forum istatistikleri

Konular
128,323
Kullanıcılar
450,162
Son üye
SoftwareMan

Yeni konular

Geri