Staj yaptığım yerde olan olayı danışmak istiyorum

Stajımı bir şekilde bitirdim :) şimdi önceki mesajlarımı okudum da gerçekten hiç beklediğim gibi geçmemiş hevesimden eser kalmamış , mezun olduktan sonra kısa bir süre içinde başvurduğum firmalardan birinden olumlu dönüş aldım ve hemen işe başladım, stajda gördüğüm şeyler iş hayatında ne ile karşılaşabileceğimi farketmemi sağladı en iyi yanı bu oldu galiba ve işime daha sıkı sıkı sarılmama yardımcı oldu .Şuan keyif alarak gittiğim bir işim var inşallahta böyle devam eder . Yanıma gelen hevesli stajyerlere nasıl davranmamam gerektiğini de öğrenmiş oldum
Saçlarının tepesi dökülüp göbeğinde senden ileride yürümeye başladığında koltuğunun gerisine iyice yaslanip karşındaki gençlere biz gençken çok ezildik diye de anlatabilirsin . En yavşamış ve standart mühendis muhabbetidir .

Merhaba.benimde ilk staj yerim bi otomasyon ofisi olmuştu.hiç sahaya götürmediler.önüme bi proje verip bunu anlatmamı vs istediler en fazla.3 kadın vardı ve bir ben.akşama kadar dedikodu moda vs...2 hafta sonra ordan ayrıldım ve bi fabrikaya girdim.ustamla makinanın altınada girdim.kartta tamir ettim.kablo da değiştim.ampulde değiştim.atölyeyide temizledim.ama bana çok şey öğretti.üstüm başım yağ kir oldu ama koluma altın bilezik takılmıştı bile...demem o ki eğer bize gerçekten bişey öğretiliyorsa temizlik vs. yapın.ve hırsız olun.bilgi hırsızı...

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri