monofazda sigorta bağlanması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K tipi otomatla , 2P Nötr kesmeli otomatik sigortayı birbirinden ayıramayan ama ukalalıkta en önde giden Endüstriyel elektrik-elektronikçiler var aramızda :D
Sen önce git şalt malzemeyi öğren sonra endüstriyeli ekle o ünvanının başına :D

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
K tipi otomatla , 2P Nötr kesmeli otomatik sigortayı birbirinden ayıramayan ama ukalalıkta en önde giden Endüstriyel elektrik-elektronikçiler var aramızda :D
sayın yaşlı uzman faz nötr kesici diyorum ben. V otomat ayrı K otomat ayrı öyle deil mi ?

biliyorum ben saddece sordum ve evet seni bilen biliyo zehir gibisin. saygılar

Allah razı olsun. Bilgi eksiği hepimizde var ve bu lokal olarak giderilebilir bir eksiktir bunu hepimiz kabul etmeliyiz asıl önemli olan insanca iletişim kurabilmektir. Karşındaki insanlıktan çıkıp hakaret etmeye başlayınca sizi de ister istemez insanlıktan çıkarmaya zorluyor. Allah iki ayaklı şeytanlardan bizi uzak eylesin [AMİN]

Forumu Terkederken Bu Mesajı Burada Bekleten Adilikte Önde Giden Yöneticilere Hediyemdir.

Forumu Terkederken Bu Mesajı Burada Bekleten Adilikte Önde Giden Yöneticilere Hediyemdir.

Sayın 3e-elektronik ibret olsun diye sizin bu mesajınızı da silmeyeceğim. Şikayet konusu açarken bizi adi olmakla suçladınız. Sizi direk uzaklaştırmam gerekirken olayı tarafsız bir şekilde incelemek için yine de konunuzu silmedim. Özel mesaj ile sorular sordunuz suçlamalar yönelttiniz cevap verdim. Yine de size yetmemiş olacak ki beni kast ederek olayın tarafı olmayan yöneticilere hakaret ediyorsunuz. Daha önceleri İzmir Onur İşhanındaki elektronik parça satan dükkanınıza zaman zaman gelir alışveriş yapardım. İnsanlar ağzından çıkan her sözü tartmalı ve ölçmeli değil mi? Sizin zannettiğiniz gibi hiç birimiz buradaki bir profil resminden ibaret değiliz.

Bundan sonraki hayatınızda yapacağınız alışverişlerinizde başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri