kompanzasyon panosundaki pakoşalterler kendi kendine çekiyor

Evet biyerlerde bağlantı hatası yaptırsan dönüş yapıp çektirebilir.Bağlantıyı nasıl yaptın? rölenin kademelerinden enerji aldıysan bağlantıyı değişmelisin.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bişey daha sorayım röleyi manuele ayarlar bölümündenmi yapıyorsun yoksa kendi kurduğun devreyle mi yapıyorsun?

röleyi manuele pakoşalterle alıyorum eneriji nasıl aldığıma tekrar bakmam lazım

Pako şalterle olacak gibi değil bence.Mesela 12 kademeyi de kullanıyorsan 12 adet no kontak gerekli sana.Buda 4 adet kontaktör demek yada 14 bacaklı röleler var 4 kontak çıkışlı 3 tane işini görür.

röleyi manuele pakoşalterle alıyorum eneriji nasıl aldığıma tekrar bakmam lazım
Bu noktada kataloğu incelersen manuel e alman için röleyi menüde bir sekme gözüküyor bu iş için . Senin pakoşalterle röleyi manuele aldım demenle röle manuele geçmez. Ayrıca röle kataloğunu incelersen iyiceki ben baya bir inceledim senin grupları manuel olarak devreye alabilmek için pakoşalter kullanmana falan gerek yok ; manuel modunda SET ve ESC tuşlarını kullanarak istediğin grupları devreye alıp çıkartabiliyorsun.

Bu noktada kataloğu incelersen manuel e alman için röleyi menüde bir sekme gözüküyor bu iş için . Senin pakoşalterle röleyi manuele aldım demenle röle manuele geçmez. Ayrıca röle kataloğunu incelersen iyiceki ben baya bir inceledim senin grupları manuel olarak devreye alabilmek için pakoşalter kullanmana falan gerek yok ; manuel modunda SET ve ESC tuşlarını kullanarak istediğin grupları devreye alıp çıkartabiliyorsun.
Aslında arkadaşımızın pako şalterle nasıl manuele aldığınıda merak ediyorum doğrusu.
Unutmadan kısa bi not geçeyim entes rg12cs menüsünde manuele alınırsa 5 dk içinde işlem yapmazsanız otomatiğe geçer.

röleden manuele alındığını biliyorum ben kendim çektirip ölçüm yapmak için pakoşalterler ekledim. pakoşalterlerle manuele alıyorum orada sıkıntı yok. sıkıntı birden fazla kademeyi anda devreye alması...

Evet arkadaşım senin sorunun manuel ve otomatik konumu bağlantısından kaynaklanıyoru manuelde röleden dönüş yapıyor ve çakışıyor onun için 3adet kontaktör ile manuel ve otomatik konumu ayırman gerekiyor yani sistem ya otomatikte yada manuelde çalışacak her ikisi birde olmuyor

manuele aldığında Rg3 12 Cs nin enerjisini kes yada sigortasından kapat hatta ve hatta arkasındaki skot i sök bakalım yine de yapacak mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,611
Kullanıcılar
450,614
Son üye
goktug59

Yeni konular

Geri