Kablo kopuk sanırım

Üstadım, affınıza sığınarak;

Sayın @yıldırım32. Kabloyu kesip biçmeden önce çevrenizde NCV özellikli ölçü aleti olan varsa kopuk yeri nokta atışı tespit edebilirsiniz.
Estağfurullah. Ncv nin ne olduğunu da izah etmeniz lazım arkadaşa ama :)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sen konuyu takibi bırakmıştın üstad :) Birden enerji mi geldi :) Bildirim nasıl geldi acaba.
ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.

ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.
Gidişim suskun olmuştu dönüşüm muhteşem olacak diye uyduruk bir şarkı vardı bir aralar. Üstad onu da bulup eklesin. Dinleyelim :)

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri