Kablo kopuk sanırım

Üstadım, affınıza sığınarak;

Sayın @yıldırım32. Kabloyu kesip biçmeden önce çevrenizde NCV özellikli ölçü aleti olan varsa kopuk yeri nokta atışı tespit edebilirsiniz.
Estağfurullah. Ncv nin ne olduğunu da izah etmeniz lazım arkadaşa ama :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sen konuyu takibi bırakmıştın üstad :) Birden enerji mi geldi :) Bildirim nasıl geldi acaba.
ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.

ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.
Gidişim suskun olmuştu dönüşüm muhteşem olacak diye uyduruk bir şarkı vardı bir aralar. Üstad onu da bulup eklesin. Dinleyelim :)

Forum istatistikleri

Konular
128,279
Kullanıcılar
450,104
Son üye
MUGEN SARS

Yeni konular

Geri