Kablo kopuk sanırım

Üstadım, affınıza sığınarak;

Sayın @yıldırım32. Kabloyu kesip biçmeden önce çevrenizde NCV özellikli ölçü aleti olan varsa kopuk yeri nokta atışı tespit edebilirsiniz.
Estağfurullah. Ncv nin ne olduğunu da izah etmeniz lazım arkadaşa ama :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sen konuyu takibi bırakmıştın üstad :) Birden enerji mi geldi :) Bildirim nasıl geldi acaba.
ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.

ustam, benim yazdığım 4 ve7. postları okuyunuz. bilal'e anlatır gibi anlattım. ama konu sahibi 220 kohm deyince @arkaplan usta konuyu takip etmekten vazgeçti. sanırım ölçü aleti nasıl kullanırı öğrenmesi için geri döndü.
Gidişim suskun olmuştu dönüşüm muhteşem olacak diye uyduruk bir şarkı vardı bir aralar. Üstad onu da bulup eklesin. Dinleyelim :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri