Baymak ani su ısıtıcı tek ışık yanıyor ısıtmıyor

Sanki sizin bu cihaza Elektrik gelmiyor. Orada kontrol kaleminde gördüğünüz zahiri bir parlama sanırım. Bu cihazin bağlandığı panoları sigortalarında kontrolünü sağlayın. Sigorta çıkışında gevşeklik yanık olabilir. Sigorta arızalı olabilir. Voltaj geçiriyor gibi görünebilir yuk altında gecirmiyordur. Kabloda ek varsa kopukluk olabilir. Kademe kademe inceleyip gitmek lazım.

Bir uzman baksa daha iyi olur.
Sağolun bayramınız mübarek olsun sorun çözüldü, ben diyaframa baktığımda sağlam gözüküyordu, tamirci bozuntusuna bıraktım,adam diyafram patlamış dedi, ben farketmemiş de olabilirim bilemiyorum, şeffaf bir parca, pek delindiği belli olamayabilir ama, 130 tl para almak, ne esnaflığa ne adamlığa sığar 3 tllik parça için, vermezdim ama kendi hatamdan dolayı olduğu için verdim.Böylelerinin kazandığı parada bereket olmaz.

adam ustalığın parasını almış bence, parça parasını değil. madem biliyorsun 3 liralık parçayı sen görüp değiştirseydin. o adam da kira ödüyor vergi ödüyor ev bakıyor.

adam ustalığın parasını almış bence, parça parasını değil. madem biliyorsun 3 liralık parçayı sen görüp değiştirseydin. o adam da kira ödüyor vergi ödüyor ev bakıyor.
Farketmemiş olabiliriz insanız sonuçta, ben esnaflık yapsam ne olursa olsun o işten para bile almazdım, sonuçda 1 liralık parça, ben farkedememişim.

Son düzenleme:
Farketmemiş olabiliriz insanız sonuçda, burada konuşurken biraz seviyeli konuşun, biz bozmuyoruz terbiyemizi karşıdakide bozmasın.3 liralık işe 130 diyoruz, burada ona haklı diyende o esnafla aynı kefededir.
3 liralık işe 130 demek yerine kaç demeli onu merak ettim doğrusu. Eve araçla gelip gitse mesafe ne kadar ve ne kadar yakacak bilmiyoruz. Zaten taksiye inip binsen bile alınan paralar belli, kendin yapamıyorsan ustaya yaptıracaksan 100 lira zaten eve gelip gitme parasıdır. Şuan 100 lira gerçekten para değil onu sormanız gereken mecrada ustalar değil. 200 liralık işe 2000 lira ister o zaman davacı bile olabilirsiniz ama bu paralar artık para değil.

3 liralık işe 130 demek yerine kaç demeli onu merak ettim doğrusu. Eve araçla gelip gitse mesafe ne kadar ve ne kadar yakacak bilmiyoruz. Zaten taksiye inip binsen bile alınan paralar belli, kendin yapamıyorsan ustaya yaptıracaksan 100 lira zaten eve gelip gitme parasıdır. Şuan 100 lira gerçekten para değil onu sormanız gereken mecrada ustalar değil. 200 liralık işe 2000 lira ister o zaman davacı bile olabilirsiniz ama bu paralar artık para değil
Hata bizde

Hata vatandaşın değil ama oraları kurcalamayalım. Artık eski Türkiye yok Türk parasının adı var tadı yok. Herkesin eli tornavida tutacak ve araştırma yapmak öğrenmeye açık olmak istemeyenler basit dediği işler için bu paraları ödemeyi kabul etmelisiniz. Hayırlı bayramlar, hayırlı akşamlar.

Hata vatandaşın değil ama oraları kurcalamayalım. Artık eski Türkiye yok Türk parasının adı var tadı yok. Herkesin eli tornavida tutacak ve araştırma yapmak öğrenmeye açık olmak istemeyenler basit dediği işler için bu paraları ödemeyi kabul etmelisiniz. Hayırlı bayramlar, hayırlı akşamlar.
İnsan ne olursa olsun hata yapar, unutur, insanız sonuçta belki diyafram sağlamdı, başka bir yerde ufak birsey atladım, oda söylemedi.O parayı alan adam zaten hüvenilmez.Hak yemek insanlık değil.Ben herşeyimi tamir ederim, tornavida değil, evde olmayan takım edevatım yok, hepsi var şükür.Evimi de kendim yaptım elektriğimi de kendim çektim.

İnsan ne olursa olsun hata yapar, unutur, insanız sonuçta belki diyafram sağlamdı, başka bir yerde ufak birsey atladım, oda söylemedi.O parayı alan adam zaten hüvenilmez.Hak yemek insanlık değil.Ben herşeyimi tamir ederim, tornavida değil, evde olmayan takım edevatım yok, hepsi var şükür.Evimi de kendim yaptım elektriğimi de kendim çektim.
Ben size en başında sordum diyafram şişiyor mu, siviçleri hareket ediyor mu diye. Tamam dediniz. Ben bu cihazlarla tam 13 sene yıkandım. Ciğerini dahi bilirim bunların.
Bu mevzu ile ilgili bir fıkra vardır. Ustanın biri kimsenin bulamadığı bir arıza çözümünü tek çekiç darbesiyle çözüp 100 dolar ücret istemiş. Fatura da 99 dolar nereye vuracağını bilmek 1 dolar da yapılan işe harcanan emek yazıyormuş.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri