ADSL bağlantısı kararsız

www.superonline.net tıkla evtelini turkcell'e taşı onlar halleder biz öyle yaptık 50mbps hızımız var aralık ayı için o hızı 100mbps yaptılar pcler uygun olunca 100mbps ile uçuyorsun eski wifi kartları sadece 54mbps destekliyor...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bugün çok fazla CRC hatası olmaya başladı bende kabloyu kesip tekrar ek yaptım ama birbirlerini zor tutuyorlardı kısa oldukları için, sonra modemden değerlere baktım SNR -2'ye düşmüş. Durum böyle olunca sinirlendim daireye girip modeme kadar giden kabloyu koparttım.

Elektrikçiye gittiğimde STP CAT6 kabloyu önerdim yalnız işçilik dahil 40 metre kablo 300TL tutar dedi. Ben daha ucuz olmaz mı falan derken korumalı kabloya gerek yok normal CAT5 kablo yeter dedi. İçinde 8 kablo var diğerlerinde problem olduğu zaman kabloyu değiştiririz dedi.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...-için-50-metre-cat5-kablo-iş-görür-mü.110686/

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri