AB Panel

tadesss

Üye
AB 2711P-T10C4D1 Panel e bilgisayar ile bağlanmak için RJ 45 kablo takılınca ne bilgisayarda ne de panelde bağlantı yerlerindeki ışık yanmıyor. Oysa makinanın kurucusunun bilgisayarını takınca her ikisinin de ışığı yanıyor ve bağlantı sağlanıyor.
Bilgisayarda Factory Talk View yüklü. Bu konuda bana yardım edebilecek biri var mı acaba?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
her iki cihaz arası rj45 ile bağlanıyorsan kablo crossover bağlantısı ile olabilir. Normal bildiğimiz network ile araya hub-switch kullanman gerekir. Google da crossover bağlantı şeması arat bulunuyor......

Ethernet kartlarının bazı modelleri kullanılan kablonun tipini belirleyip bağlantıyı ona göre ayarlayabiliyor. İşini garantiye almak için egzantrik1453 ün önerisini uygula - hub switch - kullan.

Cross cablo denedim olmadı ama bu crossover daha değişikmiş bi ara onu da deneyeceğim, tasvsiyeleriniz için teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,253
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri