OMRON PANEL HATASI

Merhaba
Elimde 2 adet pres mevcut ve HTM bağlantısını OMRON NS5-SQ00-V2 kodlu panelleri kullanıyorum.Kısa bir süre önce pres1 deki panelde CONNECTİNG yazısı geldi ve paneli söktüm pres 2 ye bağladım.Pres1 de arızalı olan panel pres 2 de çalıştı.Pres 2 den söktöğüm panel de pres 1 de çalışmaya başladı. Programları da güncelledim.Daha sonra sıfır OMRON NS5-SQ00-V2 panel satın alıp pres 1 'e taktım ve bir süre sorunsuz çalışmaya devam etti.Ama yine aynı preste sıfır panel aynı hatayı vermeye başladı.Ara bağlantı kablolarını herşeyini değiştirdim.
Panel sıfır olmasına rağmen niye bu uyarıyı veriyor.Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Cpu Yavaş Yavaş Ben Gidiyorum Diyor Size Sanırım :) O Hatayı Cpu ile Haberleşemediği Zaman Verir Bilgilerinize.

Aşağıdaki fotolardaki menülerden haberleşme hızını düşürüp denemenizi veya haberleşme kablosunu kaliteli koaksiyel veya CAT-7 olarak değiştirmenizi öneririm...

Adsız.png

Adsız1.png

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri