Çalışan sistemlerden kompanzasyon video görüntüleri

gunerdr

Antcom Temsilcisi
Hurda kağıt fabrikasından yükler o kadar hızlı değişiyorki!

End. ve Cap kompanzasyon sistemden kapasitif ve end. yükler çekiliyor, kademelerde değişik güçlerde kondansantör ve reaktörler mevcut (Deneme masasında çekim)

Konfeksiyon atolyesindeki kompanzasyon tüm yükler monofaze ve hızlı girip çıkıyorlar

sisteme 0,4Sn lik cevapları

TR test, kademelerde güçlerin testi (End. Cap.)

araba servisinden
http://www.youtube.com/watch?v=6yCKzKUgjvE

siz dostlar ile paylaşmak istedim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kapasitif kompanze yapmıştım buradaki videoyu görünce daha iyi anladım emiğinize sağlık

tense gerçekten mükemmel bi ürün bu performansı kolay kolay her RGR rölesi gösteremez.

herzamanki gibvi üzerine tanımam tek geçerim bu roleyi 8)

yaz geldi artık komoanzeye biraz daha dikkat etmek lazım bizim kompanze bölümünde klima var kondansatörleri korumak için faydası olur mu acaba

bu arada bi tane daha tense rg3-12 roleli pano yaptım yüzde 70 endüktifi 10 sn içerisinde 8 kondansatörle yüzde 5 endüktife indirdim bravo tense başarılarının devamını dilerim

sayın yunus_ kompanzasyon panolarında istisna yerler dışında soğutma işleminde hava tahliyesi yapılması yeterlidir.

sizde klima varmış yani fazlanız bile var.

kondastörlererin patlama sebebi oluşturdukları ısıdan daha çok kullanılan güce yetersiz kalmaları
ve ferekans bozukluğudur yani harmonik oluşumu tabi bunun yanı sıra bulunduğu yerdeki oda sıcaklığınında etkisi vardır buda hava silkilasyonuyla önlenir ama siz bunun fazlasını bile yapmışsınız
tahminimce ısıdan dolayı bi sorun çıkmaz.

<<<<<<saygılarımla>>>> mesleki hayatında başarılar

sanırım youtube yine kapatmışlar ya bakamıyoruz.ama yinede sağol

arkadaşlar görüntüler gayet güzel.
ama ben kondansatörlerin ve kontaktörlerin bu hıza karşı durumlarını merak ediyorum, çalışma ömürlerini nasıl etkiliyor?

evet izmir arkadaşımın sorusunu aynen ben de soruyorum, Entes RG3-12C rölesinde de devreye alma devreden çıkarma işlemini 1 saniyeye kadar indirebiliyoruz, ama bu kompanzasyon şalt malzemelerinin ömrünü ne derecede etkiliyor onu merak ediyorum, ben şahsen cesaret edemiyorum :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,025
Son üye
sedef12

Yeni konular

Geri