Trimbox

Merhaba

Tüm çalışanlarınıza , bayilerinize , alt bayilerinize vs gibi büyük bir kıyak !!!
( Benden önce yönetim düşünmüştür inşallah )

'' İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır '' misali .

Firma yönetimi evlerinize ve işyerlerine vs gibi Trimbox taktı mı ?
Takılı değilse ...
Çünkü firmanın prestiji sıfıra iner !!!
Kendisi ile takmıyor , bizler niye takalım .
Önerimi dikkate almanız niyetimle

Sağlıkça kalın , Sayğlarımla...
Çok güzel bir örnek verdiniz. Parafudr tavsiye edenlerin veya çalışanlarının, bayilerinin kaçı evinde veya işyerinde parafudr kullanıyor, sizi temin ederim %1 değildir. Trimbox tavsiye edenler veya çalışanları veya bayilerinden evinde veya işyerinde Trimbox kullanmayan %1 çıkacağını sanmıyorum. Bir işi inanarak yapmak konusunda ciddi bir marka bilinci oluşturmak çok önemli.
Teşekkürler:)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ben hiç bir projede dairelere parafudr konulduğunu görmedim ; iç tesisleri yönetmeliğine bu bilgi için bakmam lazım.
Yönetmelikte yok. Projede olursa konuluyor. Bahsettiğim projede olmayıpta hangi parafudr satışı yapan kişi veya kurum kendi evşne veya işyerine taktı. Biz bu işin içindeyiz, biliyoruz ve doğal olarak takip ediyoruz. Sadece öneriyorlar, kendileri kullanmıyor:)

Merhaba

Lamba devresine toprak hatı çeken varmı ?
Anlatılacak çok şey var ama kime anlatacaksın !!!
Yönetmelikler yuvarlak laflarla dolu insan güvenliği , iş güvenliği vs gibi
( kısmen ) kafana göre !!!
Yönetmelikte normlar belirlenir , ya olur ya olmaz ( Hani burası Türkiye diyoruz )
Bie şey olmaz kafası .

Bir de sormak isterim , Trimbox takmak istesek proje uyğunluğu için elektrik sirketi onay verir mi ?
Proje harici işler yapılıyor tabiki . Proje harici taktık diyelim bir durum oldu .
Trimbox takmışsın proje onayı yok , tazmini karşılabiyoruz denirse ne yapacağız .
Davalık oldun mu ? kimse kimse tanımaz .

Kolay Gelsin .

Merhaba

Lamba devresine toprak hatı çeken varmı ?
Anlatılacak çok şey var ama kime anlatacaksın !!!
Yönetmelikler yuvarlak laflarla dolu insan güvenliği , iş güvenliği vs gibi
( kısmen ) kafana göre !!!
Yönetmelikte normlar belirlenir , ya olur ya olmaz ( Hani burası Türkiye diyoruz )
Bie şey olmaz kafası .

Bir de sormak isterim , Trimbox takmak istesek proje uyğunluğu için elektrik sirketi onay verir mi ?
Proje harici işler yapılıyor tabiki . Proje harici taktık diyelim bir durum oldu .
Trimbox takmışsın proje onayı yok , tazmini karşılabiyoruz denirse ne yapacağız .
Davalık oldun mu ? kimse kimse tanımaz .

Kolay Gelsin .
Elektrik dağıtım şirketlerinin öneri ve onay yazılarını dilediğinizde mail olarak alabilirsiniz. Bize gelen müşteri bilgilerinde Şifaen telefonda arıza ekipleri bile öneriyor.
Dağıtım şirketleri hasar olduğunda ödemekle yükümlü. Trimbox hasar olmasını engelliyor. Neden önerdiklerini buradan basitçe anlayabiliriz.

Merhaba

İlğiniz için teşekkürler .

Yanlış anlamayın mümkün olduğun kadar email vermemeye çalışıyorum ,
Alakasız yerlerde bir sürü email geliyor . bir yolu buluyorlar .
Örneğin bir televizyon almışsınız tv yayını şirketinden arıyorlar .
Hastaneye gitmişsiniz , email sonuç gönderiliyor ,
bir bakmışsınız başka bir hastaneden çekap teklifi geliyor .
Portföy databasenizde fazlalık , yer tutmasın .

Mail olarak yerine PDF formatında gönderirseniz foruma daha makbule geçer .
Bir kişi bileceğine , çok kişi bilir . firmanızın bilğilendilmesi daha çok müşteriye ulaşır ve müşterileriniz artar .
Sayğlılarımla ... Sağlıcakla kalın .

Merhaba

İlğiniz için teşekkürler .

Yanlış anlamayın mümkün olduğun kadar email vermemeye çalışıyorum ,
Alakasız yerlerde bir sürü email geliyor . bir yolu buluyorlar .
Örneğin bir televizyon almışsınız tv yayını şirketinden arıyorlar .
Hastaneye gitmişsiniz , email sonuç gönderiliyor ,
bir bakmışsınız başka bir hastaneden çekap teklifi geliyor .
Portföy databasenizde fazlalık , yer tutmasın .

Mail olarak yerine PDF formatında gönderirseniz foruma daha makbule geçer .
Bir kişi bileceğine , çok kişi bilir . firmanızın bilğilendilmesi daha çok müşteriye ulaşır ve müşterileriniz artar .
Sayğlılarımla ... Sağlıcakla kalın .
Bizim toplu mesaj uygulamamız yok. Bu anlamda bizi rahatsız eden şeyi başkasına yapmayı uygun bulmuyoruz. Dağıtım şirketleri yazılarını burada yayınlayıp, gereksiz bir tartışma daha başlatmak pek anlamlı olmayacaktır. Lazım olan biri olduğunda talep eder ve gönderilir.

Legrand piriz.Leutron ve Phoenix fiş/piriz öneriyorum durumu iyi olanlarada !

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,062
Son üye
elektronikcibirisi

Yeni konular

Geri