Trimbox Trifazeyi Monofaze Olarak Kullanma

Ben yapmayayım hiç karışmayayım, buraya firma temsilcisini @akbasoglu davet edelim izahı kendileri yapsın.
Tek fazlı ürün alın dert etmeyin diyebilir dogrusu da bu değil mi?
Bizlerde çözüm sonsuz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bence her fazi bir sigortaya baglaman sorun olabilir bir adet notr kesmeli sigorta al ana sigorta yap nötr kesmieli sigortaya paralel bağla veya trimbox 3 faz birleştirip tek faz yap kullan
Bence trimbox ana firmasına danis
Teşekkürler cevap için, bencede sanırım en doğru cevabı bu forumdaki yetkili kişi verecek. Saygılar
Ben yapmayayım hiç karışmayayım, buraya firma temsilcisini @akbasoglu davet edelim izahı kendileri yapsın.
Merakla bekliyorum. Saygılar

Son düzenleme:
Teşekkürler cevap için, bencede sanırım en doğru cevabı bu forumdaki yetkili kişi verecek. Saygılar

Merakla bekliyorum. Saygılar

en doğru cevabı bu forumdaki yetkili kişi verecek.

sizin konunuzun tersi diyebiliriz

eski evdeki ana sigorta 2 giriş 2 çıkışlı idi. monofaze trimbox

yeni evimde ana sigorta 3 giriş ve 3 çıkışlı.

maalesef 3 fazlı bir Trimbox satın almanız

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/trimbox-montajı-hakkında-yardım-İsteği.97046/

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/trimbox-montajı-hakkında-yardım-İsteği.97046/page-2

Trimbox adına kurumsal cevap;
Merhaba,
Öncelikle ürünümüzü tercih ettiğiniz ve memnun kaldığınız için memnuniyetimizi bildiririz. Sorunuzla ilgili maalesef 3 fazlı bir Trimbox satın almanız gerektiğini belirtmek zorundayım. Ancak hiçbir marka da olmayan bir uygulamadan bahsetmek istiyorum; Tek fazlı Trimbox'ı bize aldığınız fiyata iade edebilir ve aradaki farkı ödeyebilirsiniz.
Reklam ile ilgili de sitede forum kısmında Trimbox reklamının zaten var olduğunu ve ayrıca ana sayfada sponsor olduğunu belirtmemde fayda var.
Montaj konusunda da ücretsiz destek verebiliriz.
Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla

sizin durum fotodaki şema ugyun olabilir . ( masrafsız 1 adet siğorta eklenerek )

ÇEŞİTLİ VERSIYONLARDA BAĞLANTI
YAPILABILIR AMA YAPMAYINN DERIM
ÇALIŞMA SISTEMINI TAM BILMEDIGIMIZDEN DOLAYI VE GEREKEN MONOFAZE TAKILMASI GEREKİR

TAVSİYE ETMİYORUM BU ŞEKİLDE BAĞLANTIYI
bağlantı şeması.png

Son düzenleme:

sizin konunuzun tersi diyebiliriz

eski evdeki ana sigorta 2 giriş 2 çıkışlı idi. monofaze trimbox

yeni evimde ana sigorta 3 giriş ve 3 çıkışlı.

maalesef 3 fazlı bir Trimbox satın almanız

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/trimbox-montajı-hakkında-yardım-İsteği.97046/

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/trimbox-montajı-hakkında-yardım-İsteği.97046/page-2

Trimbox adına kurumsal cevap;
Merhaba,
Öncelikle ürünümüzü tercih ettiğiniz ve memnun kaldığınız için memnuniyetimizi bildiririz. Sorunuzla ilgili maalesef 3 fazlı bir Trimbox satın almanız gerektiğini belirtmek zorundayım. Ancak hiçbir marka da olmayan bir uygulamadan bahsetmek istiyorum; Tek fazlı Trimbox'ı bize aldığınız fiyata iade edebilir ve aradaki farkı ödeyebilirsiniz.
Reklam ile ilgili de sitede forum kısmında Trimbox reklamının zaten var olduğunu ve ayrıca ana sayfada sponsor olduğunu belirtmemde fayda var.
Montaj konusunda da ücretsiz destek verebiliriz.
Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla

sizin durum fotodaki şema ugyun olabilir . ( masrafsız 1 adet siğorta eklenerek )

Ekli dosyayı görüntüle 60520
Teşekkürler hocam, elimde röleye veya sigorta olsa böyle yapacaktım, en mantıklı yol bu ancak ben yinede ben trimbox yetkilisinin cevabını merak ediyorum. Çünkü trifaze sisteme mono faze takılamaz ama monofazeye trifaze şemadaki gibi takılabilir veya benim taktığım gibi takılabilir mi bunu merak ediyorum...

Ben olsam yetkili kişi monofaze al derim sebebi ise yarın bir durum oldu yetkili kişi böyle takın dedi diyeceksiniz
ALLAH göstermesin davalık konuda emsal teşkil edebilir.
Böyle çalışır çalışmaz ayrı konu

Kolay gelsin sağlıcakla kalın

Ben olsam yetkili kişi monofaze al derim sebebi ise yarın bir durum oldu yetkili kişi böyle takın dedi diyeceksiniz
ALLAH göstermesin davalık konuda emsal teşkil edebilir.
Böyle çalışır çalışmaz ayrı konu

Kolay gelsin sağlıcakla kalın
Teşekkür ederim yardımlarınız için. Evet haklısınız, içime sinmesi için kesinlikle bir sigorta takacağım.

Fakat çalışma prensibini de öğrenmek istiyorum. Bu şekilde de çalıyor mu acaba? Konuştuğum yetkili kişi çok yardımcı oldu, böyle yapmamı önerdi yardımcı olan kişiye güveniyorum ama yinede size danışarak bir kaç fikir daha almak istedim, iş meraka kaldı.

Ben her türlü gönderdiğiniz şemadaki gibi yapacağım. Saygılar

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Evet haklısınız, içime sinmesi için kesinlikle bir sigorta takacağım.

Fakat çalışma prensibini de öğrenmek istiyorum. Bu şekilde de çalıyor mu acaba? Konuştuğum yetkili kişi çok yardımcı oldu, böyle yapmamı önerdi yardımcı olan kişiye güveniyorum ama yinede size danışarak bir kaç fikir daha almak istedim, iş meraka kaldı.

Ben her türlü gönderdiğiniz şemadaki gibi yapacağım. Saygılar
Bence tabiki sizin kararınız trimbox almak istiyorsanız monofaze alın.
Calisma Sistemi nasıl çeşitli şekillerde manlikli bağlantı yapılabilir fakat görev görecek mi ?
veya görev görür tepki süresi vs gibi etkenler olabilir bir ALLAH göstermesin bir durum olduğunda dava acsanizda enerji tedarik firmasina ve trimbox firmasina sisteminize uyumlu olmadigindan trimboxa gereken uyumlu ürün takilmadigital dolayida sonuçsuz kalır bir halk sözümü diyelim kabak sizin başınıza patlar
Kolay gelsin sağlıcakla kalın.

Şimdi aklıma geldi diğer konu sahibi eline monofaze urun trimbox olan arkadaş ile takas yapın
Sizin de monofaze takmak gerekli
Ikinci sorununuz çözüme ulasmis oluyor

Not. Ben mi basaramiyorum cep telefonu ile foruma yazmayı yazmak ne zormuş bazende yazdigimda dikkat etmessen saçma sapan kelime otomatik yazıyor alakasız

Son düzenleme:
Şimdi aklıma geldi diğer konu sahibi eline monofaze urun trimbox olan arkadaş ile takas yapın
Sizin de monofaze takmak gerekli
Ikinci sorununuz çözüme ulasmis oluyor

Not. Ben mi basaramiyorum cep telefonu ile foruma yazmayı yazmak ne zormuş bazende yazdigimda dikkat etmessen saçma sapan kelime otomatik yazıyor alakasız
Takas yerine tek sigorta alıp bağlamak bence daha mantıklı, kirada oturduğum için çıkacağım ev trifaze olursa tekrar trifaze almam gerekecek.

Ana sigorta takıp, trimboxun tek fazından çıkarsam monofaze gibi çalışıyormuş, evde de ekstra güç tüketecek bir şey yok(klima gibi) tek sigorta ile işi halledeceğim sanırım hocam. Teşekkürler

Ayrıca anlaşıyoruz hocam bir şekilde estağfurullah, telefonunuzda otamatik düzeltme açıksa kelimeleri değiştiriyordur. Klavye ayarlarından kapatabilirsiniz.
@akbasoglu sizden net bir bilgi alabilirsek çok seviniriz :)

Takas yerine tek sigorta alıp bağlamak bence daha mantıklı, kirada oturduğum için çıkacağım ev trifaze olursa tekrar trifaze almam gerekecek.

Ana sigorta takıp, trimboxun tek fazından çıkarsam monofaze gibi çalışıyormuş, evde de ekstra güç tüketecek bir şey yok(klima gibi) tek sigorta ile işi halledeceğim sanırım hocam. Teşekkürler

Ayrıca anlaşıyoruz hocam bir şekilde estağfurullah, telefonunuzda otamatik düzeltme açıksa kelimeleri değiştiriyordur. Klavye ayarlarından kapatabilirsiniz.
@akbasoglu sizden net bir bilgi alabilirsek çok seviniriz :)

Benim tavsiyem ile değil , sizin mantıklı düşüncelerinizle bu işi basaracaginaza inanıyorum.
Ben bağlantı şeklini foto kendime yaptım faz ederek ucuz yolu sistem
UYUMLU monofaze trimbox kullanılmasini göz ardı etmeyiniz

https://slideplayer.biz.tr/slide/1979187/

kolay gelsin sağlıcakla kalın

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots