Topraklama hattına akım var

Hocam bütün eve topraklama çekme şansımız yok ev kira. En azından 2 oda için yapsam saçma mı mantıklı mı ? ( prizlerin topraklama hattına kablo çekip birleştirip bakır çubuğu evin içinde 1 metre derinliğe gömmek)
Eviniz müstakil ise çok kolay ve maliyetinin abartıldığını düşünüyorum. İsterseniz 1 prize çekin zaten işin büyük kısmını halletmiş olacaksınız.
Kaçak Akım Koruma Röleside ev sahibininden çok sizin yararınıza.
Akım korumalı uzatma kablosu.
Konuyla ürünün ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. Ürün de zaten psikolojik etkiden başka birşeye yarıyor mu bilemiyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Eviniz müstakil ise çok kolay ve maliyetinin abartıldığını düşünüyorum. İsterseniz 1 prize çekin zaten işin büyük kısmını halletmiş olacaksınız.
Kaçak Akım Koruma Röleside ev sahibininden çok sizin yararınıza.

Konuyla ürünün ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. Ürün de zaten psikolojik etkiden başka birşeye yarıyor mu bilemiyorum.
Hocam 30 cm lik bir bakır kabloyu gömdüm. iç tesisasattan kablo çekmeyi başaramayacağım için dışarıdan beri kroşe ile kabloyu döşedim. Şuan sorun çözüldü. Kaçak akım rolesini , kabloları içerden çekemediğim için takmanın bir yolu var mı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri