Teco Marka Sürücü

değerli ustalar teco marka sürücü ile sürülen 3faz bir motor arı vızıltısı gibi bir ses çıkartıyor.motorun devri arttıkça sesde çoğalıyor.motorun devri düşünce sesde azalma oluyor fakat heptende yok olmuyor.aynı motor sürücüsüz çalıştırılınca bu ses hiç yok. nedeni ne olabilir saygılarımla.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
değerli ustalar teco marka sürücü ile sürülen 3faz bir motor arı vızıltısı gibi bir ses çıkartıyor.motorun devri arttıkça sesde çoğalıyor.motorun devri düşünce sesde azalma oluyor fakat heptende yok olmuyor.aynı motor sürücüsüz çalıştırılınca bu ses hiç yok. nedeni ne olabilir saygılarımla.

inverterlerin parametrelerinde taşıyıcı frekans diye bir parametre olabiliyor . senin cihazın kitapçığına bak öyle bi parametre varsa onu değiştirip bir dene bence

motorun etiketindeki hz. ile cihazdaki hz.birbirini tutmuyor olabilir.bende karsılastım sesten sonra cihaz arızaya geciyordu herz ayarlarını girdim ses kalktı bir dene istersen.

çok fazla bir ses değilse öneme alma derim ama keşke sesi bir duyabilseydim her gün 10 larca motor bağlıyorum sürücü ile bir kısmında bu ses oluyor eğer tahmin ettiğim ses ise zaten herhangi bir olumsuz durum olsa inverter durur korumaya geçer ve ekranda hata kodu yazar hz konusuna gelincede zaten inverterin çalışma prensibi bu hz yükselterek motoru hızlandırmak veya düşürmek dediğim gibi invrter hata vermiyorsa sorun yok...

bende teco marka plc, servo sürücü ve servo motor var. servo motoru sürücüyle çalıştırdım fakat ben plc yardımıyla çalıtırmak istiyorum.sürücü ile plc bağlantısını nasıl yapacağım elimeki lc teco 20HT serisi örnek bir bağantı şekli verebilecek arkadaş varmı

bende teco marka plc, servo sürücü ve servo motor var. servo motoru sürücüyle çalıştırdım fakat ben plc yardımıyla çalıtırmak istiyorum.sürücü ile plc bağlantısını nasıl yapacağım elimeki lc teco 20HT serisi örnek bir bağantı şekli verebilecek arkadaş varmı

Sayın İbrahim Bey; Servo sürücünüz jsda serisi mi yoksa jsde serisi mi onun bilgisini verirseniz yardımcı olayım. Kısa bilgi Teco TP03-20HT-A transistör çıkışlı npn çıkışlı bir plc dir. Burada servo sürmek için A serisinde 14-15-16-17 pin numaralarından giriş bağlantısı yapılır. E serisi sürücünüz var ise 4-5-6-7 uçlarından bağlantı yapılır. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri