Türk Telekom sınavları

arkadaslar ben 2 ay once gırdım ve kazamıs bırı olaraktan sıze bahsedeyım genel yetenek ve genel kultur soruları 40 soru 40 dk zaman benım tavsıyen sorulara takılmayın hemen obur soruya gecın ardında mulakat degısık bolge mudurlerı gırıyo bu sınavlara sordukları sorulara hızlı ve kesın cevaplar verın ınsallah sızlerıde aramzda goruruz! sınavda bırsey yok yazılıya cagrılmıs ısenız %70 kazanmısınız demektır

Artık parçalı alım yapıyor telekom.Kendi sitesinden insan kaynakları bölümünden formları dolduranları herhangi bir zaman dilimi içerisinde çağırabilirler.2-3 ay önce istanbulda tekniker alımları oldu diye biliyorum.

Bu arada mülakatta ne soracakları belli olmaz,kimisine futbol sorarlar kimisine mesleki deneyim.Ama cv nizde doldurduğunuz ve diğer kariyer sitelerindeki cv leriniz de dikkate alarak sorarlar.Siz hobi olarak kitap okumak yazarsanız,en son okuduğunuz kitabı sorarlar.Önemli olan kendinizi iyi ifade edebilmektir.

-Analog haberşeşme en çok sorulan sorulan telefon anahtarlamadan geliyormu ama bilmiyorum

Bu sınava Teknik Eğitim Fakülteleri mezunları girebiliyor mu ?

mühendis alıncaksa mühendisler tekniker alıncaksa teknik eğitimden gelen başvurur bu kadar basit kardşm

Kardeşim mezun o bölümden başvurdukinternet sitesinden ama hala çağırılacak ...

telekom yazılı sınavından geçtikten sonra mülakatta bana sorulan sorular...
niye türk telekom
ne işler yaptın
kendini anlat.
okullardan mezuniyet notlarım.
diyelimki işe alındın ne kadar maaş istersin.

bu soruları telekomda çalışan personelden oluşan kurul sordu. iansan kaynakları uzmanıda şöyle sordu.. bizim yerimizde sen olsan kendini niye işe alırdın niye işe almazdın...

siz zaten hissedersiniz ama mülakat bitmek üzereyken -- Diyelimki kazandınız ama tercih ettiğiniz yyerler dolu başka illerde çalışırmısınız... diyee bir soru gelirse büyük ihtimal kazandınız. ama derlerseki sizi veritabanımıza kayderttik size dönüş yapacağız derseler emin olun aranmayacaksınız...

arkadaslar ben bu sinava girdim.SINAV Matematik olarak genelde ales soru tarzindaydi.(HIZ ve ZEKA) INGILIZCE DE VARDI FAKAT O BIRAZ AGIR HAZIRLANIMIS.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri