Türk Telekom sınavları

Benim bildiğim birşey varsa o da askerlik yapmayanların alınmadığıdır. Ben personel çocuklarına öncelik tanıdıkları için 2yıl elektronik haberleşme mezunu olaraktan başvuracaktım(ki büyük ihtimalle alırlar seni dediler) ama askerlik yapmadığım için olmaz dediler.

2008 yılında girdim 78 aldım mülakata gittim çok iyi geçti arkdaşında dediği gibi bursa dışında nerde çalışmak istersin dediler istemem dedim boş kalmasın (zaten 2. tercihin olacak dediler) istanbul anadolu yakasımı avrupa yakasımı dediler yakın diye anadolu dedim. Sonuç: istanbul avrupa yakası
adamlarla gidip gelirken tanıstık biri komsum çıktı biride arkdaşımın kardeşi sonuçlar açıklandıkdan sonra konustum birinin puanı 72 diğerinin 74 ikiside bursaya yerleşti ben personel çocuğuyum onlar değil(yanlış anlaşılmasın etken olduğunu onlar söyledi) ben zaten bu meslekle alakalı çalışıyorum deneyimim var 5 yıl stajımıda orda yaptım adamların alakası yok okuldan çıkıp başka işe yönelmişler bende bu duruma çok kızıp gitmedim neye göre alınıyor sıralama yapılıyor anlamış değilim pişmanmıyım değilim

Merhaba arkadaşlar.Türk Telekoma tam olarak nereden başvuru yapabiliriz?

benim arkadaş telekomdan mühendis, girerken modülasyon nedir vs sorular sormuşlar, basit.

Elektronik Haberleşme mezunuyum. Görüştüğüm il müdürüyle başvuru yaptığım çıktıya not alarak referanslı olanların yanına koydu.. Bu beni çağıracaklar anlamında mı ?

Bende bugun telekom ile görüşmeye gittim. Ankara genel müdürlüğüne. önce sözlü mülakata aldılar arkasından yazılı sınav oldu. fakat sözlü mülakattan sonra bilgileriniz veri tabanımıza kaydediliyor açık pozisyon olunca çağıracagız denildi. buradakı yazılardan okudugum kadarıyla şimdi benim başvurum kabul edilmedi mi demek oluyor:(

Cümleten selamunaleykum Elektrik Teknikeriyim Türk Teleko sınavı ile ilgili genelde mühendislik bölümlerinden sınava girenler açıklama yapmış. Elektrik teknikeri olarak girsek Yazılı sınavında hangi soru tarzlarıyla karşılaşırız Genel Yetenek kısmındaki matematik soruları ales tarzı gibi zeka isteyen kısa ve net cevaplar vermek gerekiyormuş yazılanlara göre, acaba teknikerlerin girdiği sınavda nasıl bi soru tarzı bekliyor bizi Büyüklerimiz biraz yazılı sınavı hakkında bilgi verebilirler mi. ? Mülakat hakkında bilgi istemiyorum Çünki mülakat kişiden kişiye değişir bence soru tarzları olsun cevaplama olsun. Bilgi verebilirmisinz ??

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri