Su geçirmez elektrik bandı

Ertug_TR

Üye
Merhaba Sayın Üyeler:
Su geçirmez elektrik bandı arıyorum. Sanırım piyasada amerikan bandı diye geçiyor. Nereden bulabilirm.sizce.Kolay gelsin.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bizim burada hemen hemen her toptancıda var... Dalgıç motorlar için kullanıyoruz... Su içinde ek için falan ..Eriyen bant diye geçiyor...Herhalde bunu diyorsun... Hiç bulamazsan göndereyim...Bende çok...

Ekli dosyalar

• C4F_86.jpg
    C4F_86.jpg
    28.8 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:
Bizim burada hemen hemen her toptancıda var... Dalgıç motorlar için kullanıyoruz... Su içinde ek için falan ..Eriyen bant diye geçiyor...Herhalde bunu diyorsun... Hiç bulamazsan göndereyim...Bende çok...
Sayın Mesutlb
Bantın marka modeli görünmüyor nedir acaba?

Sayın Mesutlb
Bantın marka modeli görünmüyor nedir acaba?

Kusura bakma mesajını geç gördüm , benim kullandıklarım "Scapa" ve "3M " markaları resimde görünen Scapa...

180 metre derinlikte suyun içinde banamısın demez....

Son düzenleme:
Sn.Ertug_TR,eriyen bantı,bütün toptancılardan bulabilirsin.İstanbulda İletim elektrik,Raychem,Boydem

Bu eriyen bant diye tabir edilen bant og ve yg de kullanılan yarı iletken bant degilmi?

3m eriyen bant uygun olarak yapılan bir çalışma ile kesin sonuç alacaksın
ama eğer uygulama konusunda bilgin yoksa bu konudada yardımcı olalım...

Sn.faymep,burada bahsedilen bant,sizin dediğiniz yarı iletken bant değil.Uygulama ve görünüm aynı,%50 uzatıp,%50 üstüste bindirerek saracaksın.Temizliğe ve ıslaklığa dikkat edilirse katlar birbirine kaynayarak çok iyi bir izolasyon sağlar.

Sn.faymep,burada bahsedilen bant,sizin dediğiniz yarı iletken bant değil.Uygulama ve görünüm aynı,%50 uzatıp,%50 üstüste bindirerek saracaksın.Temizliğe ve ıslaklığa dikkat edilirse katlar birbirine kaynayarak çok iyi bir izolasyon sağlar.

Evet bu şekilde , su içinde kalacak kablo eklerinde en alta normal bant ,üzerine eriyen bantı iki-üç tur gerdirerek sararız , onun üzerine tekrardan normal bant şeklinde...

Son düzenleme:
NYY kabloyu papuç ile birleştirip bu bant ile sardığımız zaman su içinde kullanabiliriz diye anladım.
Bir sakatlık çıkmasın:)

Forum istatistikleri

Konular
128,192
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri