Soft Starter Deneyimli arkadaşlar?

Arkadaşlar merhaba 90 kW bir fan motorum var 4 farklı yerden emiş yapıyorum bunu 132 kW Soft Starter ile kaldırıyorum ilk kalkis demeraj normal 3 4 katı ama daha sonra saniye geçtiği zaman motor etiketinde yazan 400 V 152 A ama benim sabite geçince 160 164 de kadar çıkıyor hiç 152 felan inmiyor acaba parametre ayarlarım mi çok resim olarak ayar parametrelerimi koyuyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz veya normal mi bu kadar akım çekmesi kablo kesiti 15 metre 3x50 ama pano içi ana şalter ile soft arası kablo kesiti 35mm2 acaba kablo kesitimden dolayı mı bu kadar fazla akim çekiyor veya parametreleri ile ilgili yardımcı olucak arkadaşlar var mıdır teşekkür ederim şimdiden.
IMG_20210529_184531.jpg
IMG-20210529-WA0025.jpeg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
" U " ayar trımptonu 100 e cekın, max. 380 / 400 volta cıkmıyor göruyorum..
Ekranda, cıkıs gerilimini okuyabılıyormusunuz veya ölçmenız mümkünmü.

Ekranlı değil soft Starter u tripmtonu neden 100 yapmamı onerdiniz birde lütfen bu ayar tripudunun her birinin neyi temsil ettiğini söyler misiniz

Merhaba ürün bypass kontaktörlü mü ?

Ekranlı değil soft Starter u tripmtonu neden 100 yapmamı onerdiniz birde lütfen bu ayar tripudunun her birinin neyi temsil ettiğini söyler m
Hocam bu ayarlar nerdden buldunuz güvenilir mi gerçekten çünkü baya arastirm yaptım ilk kez gördüm

Fan emiş veya basma hattında vana varsa biraz kisiniz ta ki motor anma akımına kadar ya da motoru buyutunuz motor küçük geliyor olabilir
Hocam anlamadığım bazıları fana hava dışardan biraz daha aldirirsan akım düşer diyor bazıları hava almazsa akım düşer diyor bunu anlamadım gitti

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri