prizde sorun

Hani öğretmen bir derece farklıdır Fizik dersi görmüştür bazı temel bilgileri öğrenmiştir onun üzerine ilgi ve alakalı ise kendini geliştirebilir ama Prizin tellerine penseyle deydim şalteri açtım ama evin bir kısmında elektrik neden yok diyen birisini hiç şansı yok Sn hocam :rolleyes:
Faz Nötr al götür derse herkes bu piyasadaki elektrikçiler aç kalır !
Elektrikcinin isini elektrikciye bırak :)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hani öğretmen bir derece farklıdır Fizik dersi görmüştür bazı temel bilgileri öğrenmiştir onun üzerine ilgi ve alakalı ise kendini geliştirebilir ama Prizin tellerine penseyle deydim şalteri açtım ama evin bir kısmında elektrik neden yok diyen birisini hiç şansı yok Sn hocam :rolleyes:
Faz Nötr al götür derse herkes bu piyasadaki elektrikçiler aç kalır !
Benim elektrikle alakam fizikle uzaktan yakından alakası yok. Fizikle alakalı tek şey hatırlamam.
Ev içerinde prizleri buatları sayaçları ana hattı takip ede ede soru sora sora bir de siz değerli mühendis abilerim sayesinde 'beginner' seviyesine ulaşmayı başardık. :p

Son düzenleme:
Doğan Hocam hem elektriğe hemde elektroniğe çok ilgili, meraklı ve araştırmacı. Bu meslekte olan insanların bile bence yarısından fazlasından daha azimli. Azim ve öğrenme isteği olunca başarı kaçınılmaz oluyor. Sn Hocamı tebrik ediyorum yeni yılda da başarılarının devamını diliyorum.

Doğan Hocam hem elektriğe hemde elektroniğe çok ilgili, meraklı ve araştırmacı. Bu meslekte olan insanların bile bence yarısından fazlasından daha azimli. Azim ve öğrenme isteği olunca başarı kaçınılmaz oluyor. Sn Hocamı tebrik ediyorum yeni yılda da başarılarının devamını diliyorum.
Teşekkür ederiz Sn.@Yaşlıuzman. Bu fotonuz beni korkutuyor.:D

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri