Panel , İnvetvertör , Akü mesken hesapları , pumping sulama için panel invetör hesaplamaları

Çatı ges ve sulama gesler için sayısal olarak değil sözel formül içeren bir kaynak arıyorum ? Teşekkürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sözel formül nasıl birşey oluyor açıklarmısınız ?

formül dediğin şey sayısaldır. sözel formül yoktur, ha yazının / yazımın kuralları vardır o ayrı.

aslında doğrusu nasıl sorulur kestiremedim hocalarım , üstadlarım abilerim . Şimdi bir ev için günlük enerji ihityacını hesapladıktan sonra panel invertör ve akü hesaplamalarını bilmek istiyorum ve 2. Olarak mesela 2 kW tarımsal sulama için panel ve invetör hesabını nasıl yaparım.

ev içinde kullanacağın(dın) eşyaların watt toplamı + aydınlatma watt toplamı lazım. 2. mesele için kuyu derinliği, sulama mesafesi-kullanım saati- su miktarı ev tarla içindeyse sorun değil, hepsinin toplamı yeter. ama mesafe varsa uzaklık belirtilmeli. yoksa sana nasıl bir hesap verelim, yada formül.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri