Panasonic PLC Programı

Merhaba Serdarbütün

Özelden gerekli şifreleri gönderdim.

İyi çalışmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar ile görüştüm.

İlgilenecekler ancak konu ile ilgili başka bir uzmandan bir şeyler öğrenmeleri gerektiğini belirttiler.

Duruma göre bana haber verecekler, bende sizler ile paylaşacağım.

İlginiz için teşekkür ederim.

Asıl ben teşekkür ederim.Sabırsızlıkla Forum sitenizi bekliyoruz.Çok iyi olacağına inanıyorum.(İnş.)
Forum üyelerinin, bu konudaki yorumları ve fikirleri önemli.Fikirlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
İsteyenler el kadırsın.:)

Merhaba

Savior FTP alanı, Saviorun Panasonic ile anlaşması gereği sadece Türkiye deki müşterilere lisanlı ürünleri tek lisan üzerinden dağıtırken, yabancı sitelerde saviorun linkleri verilmesi üzerine şifrelenmiştir.

Şifreleri bana özelden mesaj atan müşterilerimize gönderebilirim.

Sizlerden bu şifreleri forum içerisinde paylaşmamanızı özelden kendi aranızda paylaşmanızı rica ederim.

Öemre ye özelden şifre gönderilmiştir.

Merhaba, bende şifre alabilir miyim?

teşekkür ederim.

Merhaba Murat Kilikli

Özelden gerekli şifreler tarafınıza gönderilmiştir.

İyi çalışmalar

Asıl ben teşekkür ederim.Sabırsızlıkla Forum sitenizi bekliyoruz.Çok iyi olacağına inanıyorum.(İnş.)
Forum üyelerinin, bu konudaki yorumları ve fikirleri önemli.Fikirlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
İsteyenler el kadırsın.:)

Forum sitesi açılırsa panasonic kullanıcıları çok daha rahat bilgi paylaşımında bulunabilecekler inşallah en yakın zamanda açılır.

Sayın Panasonic Destek, ben de şifre alabilir miyim?
Teşekkürler

Merhaba Celal Yavuz

Özelden gerekli şifreleri gönderdim.

İyi çalışmalar

Merhaba, ben de şifre alabilir miyim?

İyi çalışmalar, saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,470
Kullanıcılar
450,419
Son üye