Panasonic PLC Programı

ulas

Üye
s.a
panasonik(nais) plc programına ihtiyacım var. bu programın versiyonları hakkında bilgim yok. bu programı nerden edinebilirim.bir link veya programın tam ismini alabilirsem internetten bulmaya çalışacağım. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

t@ner74

Üye
FPWin gr ve fpwin pro diye iki program var.ikinci yazdığım programlanması s7300 e çok benziyor.fpwin gr ise programlanması diğer plc modelleri gibi.
ftp://www.ozdisan.com/OTOMASYON_KLASORU/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/
adresinden ulaşabilirsin

pyscoor

Üye
Özdisanın sitesinde hepsi mevcut ancak normal indirme ben yapamamıştım.İndirme progamları üzerinden yapıldığında indirme başarılı."İnternet Download Manager"programını kullanabilirsin.

ayhan76

Üye
arkadaşlar proğramı indirirken neden sorun yaşadınız anlamadım. ben özdisanın savıo ftp çok kolay indirdim. ayrıca proğram çok güzel hazırlanmış. fpwıngr nin similasyon proğramıda var.lütfen haksızlık etmeyelim. ayrıca proğramlama konusunda çok iyi yardımcı oluyorlar. panasonıc destek sayesinde çok çeşitli uygulamalar yapabiliyoruz.takıldığımız yerde soru sorup, cevap alabiliyoruz.

panasonic plc mükemmel manyetik alan koruması ve yuksek frekans koruması var . siemens s7 300 100 m ilerde n sapıtıyor . ama panasonic microdalga ürün kurutma fırının üzerinde çalışıyor . süper.

Emin0606

Üye
t@ner 74 nickli arkadaşın göndermiş olduğu link çalışmıyor. Ve resimdeki uyarıyı veriyor... Program banada çok lazım eğer varsa yöl gösterebilecek birisi çok sevinirim...

Panasonic Destek

Panasonic Temsilcisi
FPWINGR
Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN GR/fpwin gr.rar
FPWINGR Upgrade
Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN GR/fpwin_gr_spv291e.rar
FPWINPRO
Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/FPWINPRO6.0.zip
FPWINPRO Upgrade
Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_en_fpwinpro_onlinehelp.zip
Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_fpwinpro_sp6300.zip

Panasonic Destek

Panasonic Temsilcisi
Merhaba linkleri tekrar güncelledim

FPWINGR nin linkinde sorun olduğu için üst klasörünün linkini verdim, buradan FPWINGR klasörüne girerek FPWINGR.zip isimli dosyayı bilgisayarınıza indiriniz.

Kod:
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR

volkovski

Üye
sn. Panasonic Destek

FP0 C32CP serisinde yazdığım bir kodu (lojik+PC ile haberleşme+data register lara okuma yazma v.b.) simüle edebileceğim bir tool var mıdır. Varsa link verirseniz memnun olurum.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Kullanıcılar
384,569
Son üye
ibrahimgm07

Yeni konular