otomasyon bilgileri

arkadaşlar benim otomasyon proje okuma konusunda fazla bilgim yok.yanlız öğrenmek istiyorum.mesela değişik şemalar var bunları nasıl öğrenebilirim yada nerden .yardımcı olursanız sevinirim

Ne tür proje var görürsek eğer surdan basla böyle yap deme sansımız olabılır otomasyon cook genıs kapsamlı yardımcı olabılmek ıcın ne tür bir proje incelemk istediğini gösterebilirsem öyle yardımcı olabıırım..

en baştan kullanılan kompanentlerin anlamlarını ve şekillerini öğrenmelisin bunları öğrendikten sonra dügün hazırlanmış bir projeden okuma yapabilirsin bazen karışık gibi gözüken projelerden sıkılabilirsin bunuda tecrübe kazanarak halledebilirsin biraz emek harcarsan hallolmayacak bir iş yotur.Kulakları çınlasın eski ustamın dediği gibi 'bunu yapanda neticede benim gibi insan''

arkadaşlar benim otomasyon proje okuma konusunda fazla bilgim yok.yanlız öğrenmek istiyorum.mesela değişik şemalar var bunları nasıl öğrenebilirim yada nerden .yardımcı olursanız sevinirim

ilk önce sembölleri iyice ğrenmen gerekiyor artı her nerde çalışyorsan makinaların çalışma mantığını öğren gerisi gelir

otomatik kumandadan başla, megep in bu konuda, daha doğrusu her konuda pdf kitapçıkları var. Netten indir, çok faydalı...

Forum istatistikleri

Konular
128,261
Kullanıcılar
450,083
Son üye
bilgees

Yeni konular

Geri