marka problemi

speedok

Üye
19" cctv lcd monitör aldık ganz marka sipariş ettik elegance geldi firmaya sorduğumda aynı dedi etiketi biz basıyoruz dedi bana inandırıcı gelmedi sizin yorumlarınızı alabilirmiyim
ganz alman menşeili elegance kore menşeili bildiğim kadarıyla..

elegance iyi markadır öncü güvenliğin malı gönül rahatlığıyla kullan

aynen al kullan elegance iyidir arkadaaşın dediği gibi öncü güvenliğin malıdır

evet elegance iyi bir ürün ama ganz marka kamera alman malıdır.görüntü kalitesi daha iyi fiyat olarakta daha yüksektir. kamera üzerinde üretim yeri ve ismi yazıyor. etiket basma olayı yoktur.

Arkadaşların dediği elagance malları iyidir sorun yaşamazsın.

peki bir de dvr da aynı sorunla karşılaştık ganzın 16 kanallı dvrını istedik öncüden kodicom marka dvrın üzerine ganz etiketini basıp yollamışlar kodicom yazısını silmişler kullanma klavuzu,kutusu kodicom içindeki dvr kodicom yazısı silinmiş ganz etiketi basıp yollanmış sizlerin görüşlerini alabilirmiyim şartnamemizde uzak doğu menşei istenmiyor

peki bir de dvr da aynı sorunla karşılaştık ganzın 16 kanallı dvrını istedik öncüden kodicom marka dvrın üzerine ganz etiketini basıp yollamışlar kodicom yazısını silmişler kullanma klavuzu,kutusu kodicom içindeki dvr kodicom yazısı silinmiş ganz etiketi basıp yollanmış sizlerin görüşlerini alabilirmiyim şartnamemizde uzak doğu menşei istenmiyor

Piyasada uzakdoğu menşei olmayan ürün kaldı mı bimiyorum. İşiniz zor, Allah kolaylık versin :)

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri