Kompresördeki Ptc problemi?

Motorun sogutma fani devrede, elekleri de yeni temizledim..ptc yi bende iptal etmek istemiyorum @zeybek hocam fakat hassasiyetini kaybetmis ve bu nedenle devreyi kesiyor da olabilir..peki bunu iptal etmeden nasil cikicaz isin icinden?

Termal kamera ile bakacaksın. Gerçekten ısınma problemimi yoksa ptc bozukmu net birşekilde göreceksin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Motorun pervanesini resimlesen üzerinde toz varsa, kanatçık uçları kırıksa, ızgara delikleri tıkanıksa vb. sebeplerden performans düşer.

Termal kamerayi kim kaybetmis de biz bulucaz @Biryorum ustad..motor pervanesi ve izgarayi temizledim sorun yok..tesekkurler arkadslar.

Termal kamerayi kim kaybetmis de biz bulucaz @Biryorum ustad..motor pervanesi ve izgarayi temizledim sorun yok..tesekkurler arkadslar.

Çok mu pahalı bu cihaz ? İşletmendeki panoları, cihazları bu cihazla periyodik olarak kontrol etsen olsı bir yangına veya kazaya engel olsan kötü mü olur? Ben işletmede bakımcı olacağım işletme almasa kendim alırım bu türden hayati cihazları.
Evdeki bir su kaçağı bile bu cihazlarla kolaylıkla tesit edilebiliyor.

Çok mu pahalı bu cihaz ? İşletmendeki panoları, cihazları bu cihazla periyodik olarak kontrol etsen olsı bir yangına veya kazaya engel olsan kötü mü olur? Ben işletmede bakımcı olacağım işletme almasa kendim alırım bu türden hayati cihazları.
Evdeki bir su kaçağı bile bu cihazlarla kolaylıkla tesit edilebiliyor.
Degil mi?.. Valla on numara bes yildiz olur da fiyatindan hic haberim yok.net ten baktim 1000 euro lardan bahsediliyor.oyle ise bize gore cok..

@Biryorum Üstad çin sitesi linki min 100 adetli satış fiyatı Tükçe linktekinin fiyatı yok, yalnız fiyatları yüksek adedi 1000 dolar biliyorum ilave eş zamanlı görüntü, kalite daha büyük ekran istersen fiyat daha artar, tabi fabrika olunca parasını kısa zamanda çıkarır, sonra alması şart değil bu hizmeti veren firmalardan yararlanabilir.

Hocam aynı sayfadan Seek şunu öneririm akıllı cihaza bu özelliği kazandırıyor cepte taşınır fiyatı nispeten makul Ape ve android için ayrı çeşidi var.
41-HY8Ns8bL.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri